Олександр Вілкул: На капремонті магістралі 173-й - Піонер роботи виконані на 50%. Є відставання, але в цьому році проєкт повинен бути завершений

1-21Капітальний ремонт автошляху по вулиці Е.Фукса, що у Покровському районі - це етап великого проєкту з комплексної реконструкції однієї з центральних магістралей міста. По завершенні робіт гарними дорогами будуть з'єднані мікрорайони від Даманського до вул. Володимира Великого (колиш. Мелешкіна).

Добавить комментарий

Подробнее: Олександр Вілкул: На капремонті магістралі 173-й - Піонер роботи виконані на 50%. Є відставання,...

О. Вілкул: Кривий Ріг буде розвиватися на підставі детальної Стратегії розвитку міста - ми будемо найбільш соціальним містом в Україні

1-11Стратегію презентував Голова громадської ради при виконкомі Криворізької міськради Олександр Вілкул в ході круглого столу «Трансформація мономіст та індустріальних територій» за участю Генерального консула Федеративної Республіки Німеччини Тані Байєр, Генерального секретаря Асамблеї європейських регіонів Крістіан Спар, депутата Європейського парламенту, члена міжнародного комітету Європейського парламенту Лукаса Мандла, директора представництва Фонду Ганса Зайделя в м. Київ Беньяміна Боббі, віце-президента Фонду підтримки будівельної галузі Торальфа Вайзе, експертів і фахівців щодо інфраструктурних проєктів.

Добавить комментарий

Подробнее: О. Вілкул: Кривий Ріг буде розвиватися на підставі детальної Стратегії розвитку міста - ми будемо...

Въезд на оптовый рынок подорожал

05-3На оптовом рынке в Кривом Роге осенью как всегда многолюдно. Чтобы наполнить кладовые, люди приезжают сюда на личном транспорте, на территории рынка много старых «Жигулей» и «Москвичей».

Добавить комментарий

Подробнее: Въезд на оптовый рынок подорожал

Карантин и режим ЧС продлили до 2022 года

На заседании в понедельник, 20 сентября, Кабинет министров Украины продлил срок действия адаптивного карантина и режима ЧС в Украине до 31 декабря текущего года.

Добавить комментарий

Подробнее: Карантин и режим ЧС продлили до 2022 года

Вторую прививку вакциной «Moderna» могут не сделать

Тем из криворожан, кто впервые вакцинировался от коронавируса вакциной «Moderna», вторую прививку этим препаратом могут не сделать.

Добавить комментарий

Подробнее: Вторую прививку вакциной «Moderna» могут не сделать