Фуршет

Проект міста та Європейського інвестиційного банку: у Кривому Розі презентували 1 етап модернізації системи теплопостачання

1-9 У Кривому Розі, в рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), відбулась презентація плану реалізації проекту «Модернізація системи тепло-постачання міста Кривого Рогу (І етап)».

Добавить комментарий

Подробнее: Проект міста та Європейського інвестиційного банку: у Кривому Розі презентували 1 етап...

Завдяки конкурсу «Громадський бюджет», в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземних мов №71 з'явився центр «Step Ahead»

1-6 У Кривому Розі продовжують впроваджувати проекти, які стали переможцями конкурсу «Громадський бюджет -2019» (далі ГБ). У лідерах – освітні заклади. Завдяки перемозі у конкурсі спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов №71 отримала новий інноваційний центр з вивчення англійської мови «Step Ahead».

Добавить комментарий

Подробнее: Завдяки конкурсу «Громадський бюджет», в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземних...

В Кривому Розі йде планове підключення до тепла лікарень, дитячих садочків та шкіл

1-5 У Кривому Розі вчасно розпочато опалювальний сезон. Станом на 16:00 17 жовтня вже працюють 63 котельні теплогенеруючих підприємств міста. Подано теплоносій до 137 шкіл, 101 дитячого садка, 57 медичних закладів і понад 1300 житлових будинків.

Добавить комментарий

Подробнее: В Кривому Розі йде планове підключення до тепла лікарень, дитячих садочків та шкіл

В Офисе президента рассказали об отведении войск на Донбассе

2Вопрос отвода сил в Золотом Луганской области отложен. Об этом сообщил заместитель главы Офиса президента Юрий Костюк в эфире «Громадського».

Добавить комментарий

Подробнее: В Офисе президента рассказали об отведении войск на Донбассе

Спортивна подія року: премію «Golden Fighter - 2019» отримали 5 провідних бійців, тренер з рукопашного бою та східних видів єдиноборств та колектив батьків

0 У Кривому Розі підбили підсумки спортивних досягнень. 2019 рік для спорстсменів був багатим на медалі та нагороди. До спортивного кошику перемог наші хлопці та дівчата поклали більше 100 медалей, які вони отримали на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Добавить комментарий

Подробнее: Спортивна подія року: премію «Golden Fighter - 2019» отримали 5 провідних бійців, тренер з...