Майже 100% закладів культури Кривого Рогу отримали паспорти готовності до опалювального сезону

15Кривий Ріг – перше місто в Україні, яке розпочало ще в січні підготовку до зими. Розпорядженням мера Юрія Вілкула був створений міський штаб з підготовки до осінньо-зимового періоду.

14Мер поставив завдання, щоб до 31 серпня бюджетна сфера: школи, дитячі садки, заклади культури, лікарні отримали паспорти готовності на початок робіт у новому опалювальному сезоні.
На разі, із 42-х закладів культури 39 отримали паспорти готовності. «Проведена промивка систем опалення, перевірка герметизації теплових вводів, гідравлічні випробування. Також, виконана повна теплова ізоляція трубопроводів, ревізія запірної арматури. Актуальним є питання економії теплового ресурсу. Зокрема, у палацах культури «Народний дім». та «Карачуни» ведуться капітальні ремонти системи опалення із встановленням індивідуальних теплових пунктів та придбанням приладу обліку теплової енергії. На це із міського бюджету виділено більше одного мільйона гривень. Заклади будуть моніторити температурний режим повітря і регулювати використання енергетичного ресурсу, що дозволить зекономити кошти на опалення», -сказала заступник начальника управління культури Валентина Юшкова.
До початку творчого сезону нові металопластикові вікна встановлять у художній школі № 3, 2, міському виставочному залі, ПК «Першотравневий». Місто виділило кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітальних ремонтів покрівлі ПК «Першотравневий», «Народний дім», в міській бібліотеці для дорослих (бібліотека-філія № 11), музичній школі № 1, 10, 11.