Фуршет

Юрій Вілкул: Мене категорично не влаштовують темпи виконання ремонтних робіт у 50-метровому плавальному басейні

0000 На черговій виїзній нараді з питань виконання капітального ремонту палацу водних видів спорту ДЮСШ №1 міський голова Юрій Вілкул вказав на незадовільні темпи роботи й поставив завдання їх прискорити, особливо по оновленню покрівлі.

0 Будівельники доповіли меру, що вже відремонтовано 75% покрівлі. Обіцяють, що до кінця тижня покрівля буде завершена. Роботи ускладнені тим, що доводиться знімати великі обсяги старого покриття, яке накопичувалося десятиліттями.
 «Мене категорично не влаштовують темпи виконання ремонтних робіт, треба їх форсувати й переходити до наступних етапів. Наразі, поки не погіршилась погода треба завершити роботи по укладанню жорсткої покрівлі. Тут залишилось лише 120 м2. А попередньо демонтовану стару покрівлю вивезти і провести благоустрій навколо будівлі басейну»,- зазначив Юрій Вілкул.
00   В підвалі басейну вже встановили всі бочки для водопідготовки та зварюють труби-розводку. У всіх службових приміщеннях штукатурять, красять та проводять внутрішні роботи. Сама чаша басейну підготовлена до гідроізоляції, у листопаді планують провести пробний запуск води для випробування чаші.
 «Після цих випробувань, будівельники перейдуть до вкладання кахлю у самому басейні. Також, додатково розроблений і йде на експертизу, завершальний проект, який стосується підключення гарячого водопостачання до басейну та душових. На об'єкті дуже багато роботи, яку треба витримувати за особливими технологіями, тому існують затримки, але ми намагаємося не відставати від графіку й розуміємо вимоги міського голови», - сказав Сергій Курінний, головний інженер ТОВ «Криворіжцивільпроект». 0-2