Фуршет

«Міський голова Юрій Вілкул передав раднику міністра енергетики та захисту довкілля пакет документів щодо шляхів вирішення екологічних проблем Кривбасу»

1 У Кривому Розі відкрилася приймальня Міністра енергетики та захисту довкілля. Прийом у ній проводитиме радник міністра Володимир Дібцев. На запрошення мера Кривого Рогу Юрія Вілкула пан Володимир взяв участь у засіданні керуючого комітету з реалізації проекту будівництва комплексу з перероблення, знешкодження та складування твердих побутових відходів.

 Під час засідання міський голова передав раднику міністра пакет документів, які всебічно відображають екологічну ситуацію у Кривому Розі. Матеріали - результат спільної копіткої праці громадських екологічних організацій, управління екології виконкому та науковців. Це – результати вимірювань стану атмосферного повітря, проведених у місті, звернення мешканців, а також листи та звернення керівництва міста до органів державного контролю та нагляду, а також пропозиції стосовно шляхів розв'язання болючих для жителів екологічних питань.
1-1 Мер Юрій Вілкул сказав:  «Відкриття приймальні це – ще один поштовх для покращення екології у нашому місті. Адже відтепер є конкретний зв'язок радника міністра енергетики та захисту довкілля з містом».
 «Наступного понеділка я звітуватиму перед міністром і передам йому всі матеріали. Хочу підкреслити, що приймальня буде опікуватися не лише проблемами екології Кривбасу, а й прилеглих районів та області», - зазначив Володимир Дібцев.
 Приймальня міністерства енергетики та захисту довкілля розташована у Центрально- Міському районі за адресою: проспект Поштовий, 30.