Міський голова Юрій Вілкул вручив сертифікати переможцям конкурсу «Громадський бюджет-2020»

1-9 За п'ять років, завдяки конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», було втілено в життя 237 ідей криворіжців, які працюють на користь громади і спонукають мешканців на нові, дійсно потрібні людям та місту проекти.

 29 листопада відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу ГБ-2020. А це - 50 проектів, на суму 25 млн 935 тис грн. За напрямками: 13 освітніх проектів, 11 молодіжних та 26 муніципальних.
1-8  Вітаючи авторів, міський голова Юрій Вілкул зазначив: «Громадський бюджет - це реальна можливість для кожного мешканця зробити внесок у розбудову рідного Кривого Рогу. За п'ять конкурсів, починаючи з 2016 року, жителі подали 598 проектів на загальну суму понад 234 млн. грн. За них криворіжці віддали понад 511 тисяч голосів. «Громадський бюджет -2020» став рекордним за кількістю голосуючих - майже 81 тисяча чоловік. Для порівняння, за проекти минулого року свої голоси віддали 66,8 тисяч криворіжців. Все це вкотре доводить, що наші мешканці ініціативні, активні та небайдужі до майбутнього Кривбасу! Ви не на словах переймаєтесь проблемами міста, а бачите конкретні шляхи їх вирішення».
 «Громадський бюджет - 2020» оголошений «Роком молоді». «Родзинка «ГБ-2020» - запровадження категорії «молодіжні проекти», яка не передбачала внесення авторами обов'язкового співфінансування. Із загальної кількості учасників 47% - автори віком від 18 до 35 років. Подано 28 молодіжних проектів, отримали перемогу 11! Це дуже хороший результат!», - сказав радник міського голови Костянтин Павлов.
1-10 «Класно, що молодим людям надали можливість випробувати сили та реалізувати свої ідеї. У нас проект «Південний бастіон». Він поєднує робітничу молодь підприємств, разом вони проходять навчальні тренінги, беруть участь у різноманітних розважальних програмах. Конкурс «Громадський бюджет» надзвичайно важливий для таких великих міст як Кривий Ріг. Він об'єднує людей навколо ініціатив, спрямованих на хороші, добрі зміни», - ділиться враженнями менеджер з питань регіонального розвитку Південного гірничо-збагачувального комбінату Ігор Купріяненко
Міський голова підкреслив, що усі півсотні проектів, які стали переможцями та отримали підтримку громади, будуть 100% реалізовані у наступному році. А вже «Громадський бюджет- 2021» планується оголосити роком «Соціальних ініціатив».
Варто відзначити, що активність криворіжців є однією з найбільших. Адже, за проекти «Громадського бюджету-2020» проголосувало майже 81,0 тисяча криворіжців, а це 12,8% від загальної кількості мешканців міста, в той час як по Дніпру цей показник складає 10%, по Сумам 7,2%, Київу– 6,5%, а Тернополю – 5,5%. При цьому, що вік з якого мешканці міста можуть голосувати за проекти у Дніпрі становить 14 років, Києві та Тернополі – 16 років, Сумах – 18 років.