У Кривому Розі розпочались додаткові перевірки підприємств, установ, організацій та об'єктів бізнесу щодо виконання вимог правил пожежної безпеки

1-6 У Кривому Розі, за дорученням міського голови Юрія Вілкула, провели позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому розглядалися питання про невідкладні протипожежні заходи у освітніх і лікувальних закладах, об'єктах бізнесу та інших установ з масовим перебуванням людей.

 Міський голова підписав розпорядження щодо посилення протипожежних заходів у Кривому Розі та удосконалення роботи із зазначених напрямків діяльності у сфері цивільного захисту населення.
 «Міський голова поставив завдання повторно перевірити виконання всіх обов'язкових вимог, пов'язаних з протипожежною безпекою. А саме: уточнити плани евакуації людей із будівель, звільнити запасні виходи від сторонніх предметів, перевірити роботу пожежних гідрантів та рукавів, наявність вогнегасників, сигналізації та іншого обладнання. Це стосується всіх установ, організацій, підприємств міста де перебуває велике скупчення людей. Також, необхідно керівникам цих установ ще раз провести роз'яснювальну роботу зі своїм персоналом щодо основних правил пожежної безпеки та як необхідно діяти у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події», - зазначив Олександр Катриченко, заступник міського голови.
1-7 Співробітники ДСНС зазначають,  що відповідальне ставлення та усвідомлення важливості правил безпеки убезпечить життя криворіжців.
 «Важливо дотримуватись Правил пожежної безпеки, як у власному житлі так і на робочому місці. Елементарні порушення - несправність електромережі, порушення правил експлуатації побутових електроприладів, використання саморобних обігрівачів, закриті решітками вікна та відсутність запасних виходів часто призводять до виникнення пожеж, які спричиняють матеріальні збитки та людські жертви. У медичних, освітянських закладах та на об'єктах з масовим перебуванням людей, весь комплекс організаційних заходів, який направлений на збереження безпеки людей, забезпечується персоналом закладу. Всі працівники повинні знати свої обов'язки і нести відповідальність за евакуацію з будівлі», - сказав Олександр Нападайло, головний фахівець відділу цивільного захисту Криворізького міського управління Головного управління ДСНС України.
 Також, на засіданні обговорювали заходи забезпечення громадського порядку та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій напередодні та під час новорічних та різдвяних свят.
1-8  Напередодні новорічних свят традиційно, у грудні, крамниці наповнюються новорічною атрибутикою, зокрема, піротехнічними виробами. «Яскраві обгортки та передсвятковий настрій спонукають громадян купувати численні петарди, салюти та феєрверки. Проте трапляється так, що замість очікуваних веселощів, людина може отримати травми. Тож, з метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів, нагадуємо правила безпечного їх використання. Необхідно купувати піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих торгових місцях і вимагати у реалізаторів сертифікат якості, у жодному разі не купуйте петарди й феєрверки у місцях стихійного продажу, та перед використанням цих виробів уважно ознайомтеся з інструкцією і суворо дотримуйтесь вказівок», - зауважив Олександр Нападайло.