Фуршет

Розвиток Кривого Рогу: на підтримку спорту, культури, освіти і транспорту планують додатково спрямувати майже 11 млн грн


1-5 На лютневому засіданні виконкому міськради підтримані проєкти рішень про виділення з міського бюджету коштів на ремонти дитячо-юнацьких спортивних шкіл, розвиток муніципального пасажирського транспорту, впровадження енергозберігаючих заходів в закладах освіти та реконструкцію дитячого садка.

 Під керівництвом мера Юрія Вілкула у місті проводиться комплексна, послідовна робота з модернізації муніципального транспорту. У лютому на продовження співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) пропонується спрямувати 1,4 млн грн на розробку робочого проєкту з реконструкції трамвайних колій (1874 м) по вулиці Соборності.
 Також, для придбання трьох нових автобусів середньої пасажиромісткості на маршрут №244 (селища Рахманівка, Степове, Рудничне) додатково планується направити 950 тис грн.
 У лютому достатньо серйозний фінансовий ресурс виділяється на розвиток освіти та спорту.
 Директор департаменту фінансів Олена Рожко сказала: «На проведення заходів, пов'язаних з реалізацією проєкту з підвищення енергоефективності в закладах освіти, передбачаємо 483 тис грн. 2 млн грн спрямовуємо на капітальні ремонти дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Зокрема – капремонт з установки осушувачів повітря в басейні ДЮСШ №10 та виготовлення проєкту з реконструкції будівлі під котельню для обслуговування комплексу Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1.
 Крім того, на продовження робіт з реконструкції будівлі під розміщення дитячого садка по вулиці Красноярській, 9 спрямовуємо 5 млн грн. По спорту, виділяємо кошти для організації та проведення спортивних змагань «Етап кубку України зі стронгмену» та «Залізна родина 2020», які відбудуться 30 травня».
 Серед підтриманих проєктів рішень: розробка проєкту з капітального ремонту частини дороги по вул. Медова до перехрестя з вул. Волгоградською.