Ю. Вілкул: до дня Незалежності України буде завершено капітальний ремонт дороги на проспекті 200-річчя Кривого Рогу

28-2Кривий Ріг реалізує п'ять масштабних дорожніх проєктів. Дотримання графіків та темпи робіт контролює міський голова Юрій Вілкул.

На завершальному етапі 3 об'єкти: капремонти доріг на проспекті 200-річчя Кривого Рогу й на вулиці Сергія Колачевського та нове будівництво автодороги від мікрорайону Сонячний до вулиці Спаської. За кошти міського бюджету розробляється проєктно-кошторисна документація ще двох проєктів: з капітального ремонту дороги на вулиці Едуарда Фукса та нового будівництва дороги від вул. Гетьманської до вул. Електроніки.
У Кривому Розі комплексно підходять до ремонту головних автомагістралей. «Водночас, з роботами з капітального ремонту проспекту 200-річчя Кривого Рогу, ми замінюємо інженерні підземні мережі, приводимо до ладу тротуари та внутрішньоквартальні дороги вздовж житлових будинків, які межують з проспектом. Також, відновлюємо зупиночні комплекси та наводимо лад на майдані 30-річчя Перемоги. Всі ці роботи виконуються коштом міського бюджету. Впевнений, що до дня Незалежності України буде завершено капремонт дороги на проспекті 200-річчя Кривого Рогу», - зазначив Юрій Вілкул, міський голова.28-3
За ініціативи Юрія Вілкула, коштом міського бюджету у 2018 році розроблено два проєкти з капітального ремонту проспекту 200-річчя Кривого Рогу. У 2019 році, спільним коштом міського та обласного бюджетів, реалізовано перший проєкт від вул. Спаської до вул. Миколи Світальського протяжністю 1,3 км. Наразі, на завершальному етапі проєкт з капітального ремонту другої ділянки дороги від площі 30-річчя Перемоги до вул. Спаської, довжина якої 1,1 км. Крім заміни зношеного асфальтобетонного покриття проїзної частини, проєктом передбачено: улаштування центральної розділювальної смуги, ремонт та будівництво нового тротуару, заміна бордюрів, нанесення дорожньої розмітки, оновлення мереж зовнішнього освітлення на світлодіодне, організація велосипедного руху та руху громадського транспорту по окремим виділеним смугах, нанесення тактильної плитки на тротуарах та пішохідних переходах для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
Також, до кінця липня будівельники планують завершити капремонт дороги на найдовшій вулиці міста Сергія Колачевського.
У 2018 році спільним коштом міського та обласного бюджетів розпочато капітальний ремонт третьої, завершальної ділянки дороги. На разі, тривають завершальні роботи з відновлення асфальтового покриття на тротуарах (непарна нумерація будинків), встановлення дорожніх знаків та огороджувальних турнікетів.
У вересні цього року завершиться нове будівництво автодороги від мкр-ну Сонячний до вул. Спаської. «Нова дорога з'єднає два великі мікрорайони міста. Це ще один спільний проєкт міста та області. Коштом міського бюджету виконанозамінуінженерних мереж та каналізаційного колектору, який знаходився у балці. Нова магістраль буде облаштована сучасним світлодіодним освітленням, у тому числі, з підсвіткою тротуарів та вело доріжками. Цей дорожній проєкт має стати максимально зручним для криворіжців», - сказав Юрій Вілкул.