Ю. Вілкул: 7 нових тролейбусів покращать транспортне сполучення в північній частині міста та житлових масивів 4-й, 5-й, 7-й Зарічний»


1-7 Кривий Ріг продовжує роботу над вдосконаленням та покращенням міської маршрутної мережі пасажирського транспорту. У рамках спільного проєкту з Європейським банком реконструкції та розвитку місто отримало нові, комфортабельні тролейбуси.

1-10 Із 54 законтрактованих тролейбусів до Кривого Рогу вже приїхало 36 машин.
У травні місто отримало 7 нових тролейбусів марки «Дніпро Т-203», які вдало працюють на маршрутах №8 та №11. 
 Чергові сім одиниць електротранспорту працюватимуть на маршрутах: №18 «зуп. 10-й мікрорайон – вул. Мусоргського (зуп. «Спорткомплекс»)», №11 «ст. Кривий Ріг – вул. Заводська (через вул. Світлогірську, Каспійську)», №5 «ст. ШТ «Електрозаводська» - пл. Визволення (через вул. Дишинського)».
1-8 Під час запуску нової техніки на маршрути міський голова Юрій Вілкул зазначив: «Ми послідовно оновлюємо наш комунальний транспорт. За п'ять років придбали та капітально відремонтували 111 тролейбусів, автобусів і трамваїв. Комфорт та зручність для пасажирів – наш пріоритет. Цього разу ми особливу увагу приділили транспортному сполученню в північній частині міста та житлових масивів 4, 5, 7-й Зарічний з центральною частиною і великими промисловими підприємствами. Відсьогодні на маршруті №18 додатково будуть працювати - 4 нових тролейбуса, на маршруті №11 - 1 тролейбус та 2 - на маршруті №5».
 Разом із міським головою ключі від нових тролейбусів вручив Ігор Сокол, Надзвичайний і Повноважний посол республіки Білорусь в Україні. Посол вручив відзнаки виробникам з Південмаша і постачальникам та привітав криворіжців з Днем Конституції.
 Нові тролейбуси, придбані в партнерстві з ЄБРР, пристосовані для перевезення пасажирів з обмеженими можливостями. Для зручності пасажирів розроблено новий розклад руху, з яким можна ознайомитись на Криворізькому ресурсному центрі та в салонах тролейбусів. 1-9
 Крім оновлення рухомого складу, у Кривому Розі впроваджують зручні для пасажирів сервіси оплати за проїзд. До послуг мешканців – «Картка криворіжця», оформити яку відтепер можна через веб-сайт (kpcep.dp.ua), шляхом заповнення онлайн анкети-заяви або у Центрі адміністративних послуг «ВІЗА» із запуском попередньої реєстрації на веб-порталі (viza.kr.gov.ua та подальшим поданням пакета документів за адресою площа Молодіжна,1.
 Мер Юрій Вілкул зазначив ,що відсьогодні у місті розпочинають роботу спеціальні пункти продажу та поповнення без комісії транспортної картки.Жителі та гості Кривого Рогу зможуть швидко оплачувати за проїзд, відчути переваги нової сучасної системи.