Муніципальна програма соціального захисту мешканців: у вересні ще майже 10 тисяч криворіжців отримають допомогу від міста

1-4На вересневому засіданні виконкому міськради прийняті 22 проєкти рішень соціального спрямування і 18 з них - на виплату з міського бюджету допомоги жителям.

Важливою складовою соціальної підтримки є турбота міста про особливих діток та багатодітних родин. П'ятий рік поспіль місто бере на себе додаткові повноваження щодо забезпечення дітей з інвалідністю засобами гігієни. Щороку понад 200 сімей отримують допомогу з міського бюджету.
Мер Юрій Вілкул підкреслив: «2020 рік не є винятком. На сьогодні таку допомогу виплачено 235 сім'ям на суму 2,7 млн грн. Крім того, з цього року вдвічі (з 5 тисяч грн до 10 тисяч грн на кожну дитину) збільшена одноразова матеріальна допомога всім без виключення сім'ям, які виховують особливих діток».1-6
Допомогу виплачено 2332 дітям на загальну суму 23,3 млн грн. За підготовленим прєктом рішення ще 52 родини отримають відповідну допомогу.
Продовжується ініційована мером виплата матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства, яку вже отримали 1582 криворіжця. За підготовленим проєктом рішення допомогу у розмірі 3 тис грн отримають ще 929 мешканців міста.