Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя: У найтяжчі для наших родин часи, найпершим нас підтримало рідне місто на чолі з мером Юрієм Вілкулом. Тому упевнено заявляємо про підтримку Юрію Григоровичу, під керівництвом якого у місті розроблена та працює на


1-4 Сьомий рік у Кривому Розі працює унікальна комплексна програма мера Юрія Вілкула соціального захисту мешканців міста, важливою складовою якої є всебічна підтримка воїнів АТО та членів їх родин. На оздоровлення та лікування солдат, щомісячні виплати бійцям, відшкодування оплати комунальних послуг для їхніх сімей та інші види допомог військовослужбовцям з міського бюджету спрямовано більше 200 млн грн.

 Голова ГО «Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя» Наталя Король підкреслила: «За дорученням Юрія Григоровича в нашому місті, в одному з перших міст України, запроваджена комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції на сході України та операції об'єднаних сил, членів їх сімей і сімей загиблих, в рамках, якої надається адресна щомісячна, одноразова допомога, спектр якої постійно розширюється. Відкритий Центр реабілітації, який оснащено сучасним медичним обладнанням, де проходять реабілітацію учасники АТО».
1-5 «Всі ми прагнемо миру й завершення військових дій, а це можливо тільки тоді, коли ми всі об'єднаємося та, кожен на своєму місці, будемо сумлінно виконувати свою роботу, підтримувати волонтерів та допомагати воїнам. Родини бійців, наші хлопці на передовій, постійно відчувають підтримку рідного міста та мера тому ми - за Юрія Вілкула. Ми - за стабільність і розвиток Кривого Рогу!», - зазначила Н. Король.
 Кривий Ріг був першим серед міст у якому 14 червня визначено та закріплено Статутом територіальної громади Днем вшанування учасників антитерористичної операції на сході України. А 29 серпня - Днем скорботи за загиблими в зоні проведення антитерористичної операції.
 Нагадаємо, що свою підтримку та щиру подяку меру Юрію Вілкулу також висловили міська організація ветеранів, заслужені лікарі України, криворізькі підприємці, Український союз промисловців та підприємців, громадські організації міста: ГС «Координаційна рада «Кривий Ріг – рідне місто», ГО «Криворізька міська асоціація «Депутати органів місцевого самоврядування», ГО «Криворізька міська асоціація «АК Кривбасу», ГО «Криворізька міська асоціація ім Г.І. Гутовського», ГО «Криворізька міська асоціація «Союз споживачів Кривбасу», ГО «Рада соціального партнерства професійної освіти Кривого Рогу і адаптації випускників до умов виробництва».