Національні громади міста: Завдяки виваженому керівництву Юрія Вілкула у Кривбасі панують стабільність, спокій та мир - ми відчуваємо, що ми єдині, хоча і говоримо на різних мовах

1-7Представники національно-культурних громад міста направили відкритого листа Криворізькому міському голові Юрію Вілкулу у якому висловили підтримку діяльності мера та його Програмі розвитку Кривбасу.

Кривий Ріг - місто багатонаціональне. Тут проживає понад 120 національних меншин. Незважаючи на те, що останні роки для України були роками потрясінь, у місті не було передумов для міжнаціональних чи міжрелігійних конфліктів.
Один з багатьох представників національних громад, які підписали звернення, голова Криворізького відокремленого підрозділу Всеукраїнської асоціації корейців Роман Тян сказав: «Так повинно залишатися й надалі. У Кривому Розі ми відчуваємо, що ми єдині, хоча і говоримо на різних мовах, співаємо різні пісні, в наших серцях живе любов і дружба, ми тут потрібні».
1-9Як зазначили представники національних громаді цьому сприяє і міський фестиваль мистецтв національно-культурних товариств «Єдина родина - моя Україна», започаткований Юрієм Вілкулом. Фестиваль об'єднує представників всіх національностей, сприяє популяризації народного мистецтва, відкриває Кривий Ріг, як сучасне європейське місто. Крім цього, у місті діють спеціалізовані навчальні заклади з поглибленим вивченням окремих мов.
Представники нацгромад у відкритому листі зазначили, що підтримають Юрія Григоровича, щоб наступні 5 років працювати разом на розвиток міста
Також, свою підтримку та щиру подяку меру Юрію Вілкулу висловили міська організація ветеранів, заслужені лікарі України, криворізькі підприємці, Український союз промисловців та підприємців, громадські організації міста: ГС «Координаційна рада «Кривий Ріг – рідне місто», ГО «Криворізька міська асоціація «Депутати органів місцевого самоврядування», ГО «Криворізька міська асоціація «АК Кривбасу», ГО «Криворізька міська асоціація ім Г.І. Гутовського», ГО «Криворізька міська асоціація «Союз споживачів Кривбасу», ГО «Рада соціального партнерства професійної освіти Кривого Рогу», Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя.