К. Павлов, вітаючи студентів: Завжди підтримаємо ваші прагнення до нових знань, до розвитку наукового потенціалу та реалізації цікавих проєктів!


1-15 До Міжнародного Дня студента член виконкому Костянтин Павлов вручив 25 кращим представникам студентської молоді міські відзнаки. Також, муніципальні стипендії отримали 44 молодих криворіжця: 17 студентів отримали стипендію ім. Григорія Гутовського, 17 нагороджені стипендією ім. Олександра Поля та 10 молодих науковців отримали стипендію ім. Вадима Гурова. А 27 кращих криворіжских спортсменів за призові місця отримали спортивні стипендії.

 Спілкуючись з молодим поколінням криворіжців, Костянтин Павлов наголосив: «Ми теж колись були студентами. І, повірте, ким би ти не був, які б посади не займав, а студентські роки – найкращі у житті! Хотілося, щоб ви жили в країні, де панують мир та спокій і щоб обрали ту дорогу, яка буде вести вас до добробуту та щастя. Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу. Завжди підтримаємо ваші прагнення до нових знань, до розвитку наукового потенціалу та реалізації цікавих проєктів у нас в місті!».
 У місті працює програма мера «Нова генерація Кривого Рогу», яка є платформою для виявлення та підтримки молодих вчених, художників, письменників та винахідників. У рамках Програми у місті та районах працюють молодіжні виконкоми. Сюди залучаються активні представники студентства для участі у розбудові міста. Саме за пропозицією ініціативної молоді у конкурсі проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», було додатково внесено дві групи: «Молодіжні» та «Соціальні проєкти», що не передбачають внесення авторами обов'язкового співфінансування.
1-14 «Криворізькій молоді дуже пощастило, нас чують і до нас прислухаються. Ми дуже раді, що наші плани та інноваційні проєкти втілюються в життя. Адже наше місто з великими можливостями і перспективами. Ми не підведемо!», - сказав Ілля Лисоконь, голова молодіжного виконкому.
 У Кривому Розі за ініціативи мера Юрія Вілкула, десятий рік поспіль двісті найталановитіших криворіжців отримують відзнаки та винагороди, що стимулюють їх до подальших досягнень. Це - переможці та призери предметних олімпіад, різноманітних конкурсів, змагань високого рівня, ті, які протягом року своїми досягненнями в галузі освіти, науки, спорту, художньо-естетичної творчості, прославляли місто, область і Україну.
 Крім того, Кривий Ріг залишається лідером регіону за кількістю іменних стипендій. Муніципальні іменні стипендії ім. Григорія Гутовського та Олександра Поля щороку отримують студенти вищих та учні професійно-технічних навчальних закладів. З 2017 року започатковані стипендії імені Володимира Бизова та Вадима Гурова для молодих науковців і студентської та учнівської молоді навчальних закладів металургійного профілю. Також, муніципальні стипендії отримують найкращі спортсмени міста та їх тренери за перемогу й призові місця на міжнародних і всеукраїнських змаганнях.
Також, місто докладає багато зусиль для покращення добробуту молодих сімей. Кривий Ріг одне із небагатьох в України, яке підтримує Програму надання пільгового довгострокового кредиту молодим сім'ям на будівництво та придбання житла. Починаючи з 2002 року, за кошти міського бюджету, житло у кредит отримали 29 молодих сімей.
 Додатково:
 У Кривому Розі майже 200 тисяч молоді – віком від 14 до 35 років. 83 тисячі – це працівники підприємств, 27 тисяч студенти, які здобувають освіту у закладах вищої та фахової передвищої освіти, 70 тисяч – учнівська молодь.