Колектив ліцею "Імпульс" на робочій нараді з Костянтином Павловим: Конкурс «Громадський бюджет» допоміг здійснити нашу мрію!


1-6 За шість років проведення конкурсу «Громадський бюджет» учні та педагоги богатьох криворізьких шкіл втілили у життя цікаві, креативні, а головне, корисні для дітей проєкти, які успішно «працюють» на розвиток та виховання хлопців та дівчат. Серед проєктів-переможців 2020 року 10 - освітянські. Серед них і проєкт навчально –виховного комплексу №35 «Розумні перерви: відпочинок з користю».

1-7 Робочу нараду щодо реалізації проектів конкурсу "Громадський бюджет" провів член виконкому Костянтин Павлов. У розмові з педагогами він підкреслив: «Ми зробили «Громадський бюджет» у Кривому Розі дійсно ефективним інструментом взаємодії з жителями. З 2016 року 294 ініціативи у різних сферах розвитку міста вже реалізовані! Тільки цього року за проєкти проголосував кожен шостий криворіжець - близько 80 тис криворіжців віддали голоси за проєкти, які потрібні місту та його жителям. Вони дуже різні: від модернізації в школах, як наприклад в цьому ліцеї, до креативних просторів. Ми допомагаємо і будемо допомагати втілити їх у життя. Упевнений, нові спортмайданчики, розважально-ігрові комплекси для дітей, упорядковані громадські простори і багато іншого з'являться в Кривому Розі вже в наступному році».
1-8 Директор закладу Раіса Лисенко зазначила, що від самого початку проведення конкурсу «Громадський бюджет» учні вчителі та батьки є його активними учасниками. За задумом авторки проєкта, звичайні шкільні рекреації перетворилися на місце активного відпочинку, цікавого та пізнавального дозвілля для дітей усіх вікових груп. Створений інтерактивний простір для спілкування, емоційного розвантаження, творчості, організації спільного відпочинку у рамках навчального процесу. Були придбані сучасні меблі для проведення ігор, тренінгів, творчих занять, ігрове обладнання.
1-9 «Завдяки «Громадському бюджету» нам вдалося реалізувати багато ідей. А це - і реконструкція багатофункціонального спортивного майданчика, ремонт та переобладнання актової зали, оновлення покриття шкільного подвір'я, створення лабораторіі інтерактивного навчання «СМАРТ». Конкурс «Громадський бюджет» допоміг здійснити нашу мрію про створення сучасного закладу, до якого діти йдуть із задоволенням та отримують не лише знання, але й позитивні емоціі, корисний досвід і щирих друзів», - сказала авторка проєкту Світлана Шушаріна.
1-10 Минулого року у рамках конкурсу були відремонтовані, облаштовані та модернізовані зони 4 рекреацій. Обладнані спортивні куточки, діти можуть полазити на шведських стінках, канатах, драбинках. У зоні комфорту діти можуть відпочити на диванчиках, почитати книжки. У розвивальних зонах бажаючі грають у шахи на магнітних дошках, розфарбовують малюнки, малюють на мольбертах, грають у настільні ігри. На коркових дошках можна також проводити виставки дитячих робіт. У рекреації першого поверху обладнали міні-кінозал з використанням інтерактивної дошки та проектору.