К. Павлов: Розпочинаємо один з проєктів Програми створення комфортного міського середовища - комплексну реконструкцію «центральних воріт» нашого міста. Це буде сучасна візитна картка Кривого Рогу, а головне – зручно для людей


1-16 Костянтин Павлов провів робочу нараду щодо реалізації комплексного проєкту реконструкції привокзальної площі вокзалу «Кривий Ріг–Головний».

1-19 Проєктом передбачається зробити все для зручності криворіжців -повна реконструкція площі з новою організацієюруху міського пасажирськоготранспорту, перенесенням трамвайного кільця з будівництвом на його місці парковки для приватного автотранспорту та місця зупинки маршрутного таксі. Крім того, буде облаштовано два затишних сквера, безпосередньо навпроти головного фасаду будівлі вокзалу та біля пам'ятника «Паровоз». Зони відпочинку будуть розділені острівцем тротуару з платформоютролейбусної зупинки.
1-17 «Буквально два дні тому ми обговорили з молоддю Програму створення комфортного міського середовища для всіх жителів Кривого Рогу. Наше бачення – місто, комфортне для всіх. Реконструкція площі біля головного вокзалу Кривого Рогу- один із проєктів Програми. Він вже повністю опрацьований та готовий до реалізації.По суті, це - два великих проєкти: повна реконструкція власне привокзальної площі та модернізація транспортної інфраструктури. Площа стане зручною, гарною, справжньою візитною карткою не тільки Довгинцівського району, а й усього міста. І не менш важливо - реконструюємо під'їзні шляхи, зробимонові трамвайні колії,встановимо нові зупиночні комплекси, зробимо місця для відпочинку.Такий комплексний підхід буде застосовуватисяі під час реалізації інших проєктів у всіх районах Кривого Рогу», -підкреслив член виконкому Костянтин Павлов.
1-21 Під час презентації проєкту Костянтин Павлов обговорив з мешканцями і наболіле для всіх питання припинення стихійної торгівлі. Попри зміну графіку руху електричок та організацію місць торгівлі за межами території площі,люди продовжують виносити свої товари стихійно та бездотриманнямбудь-яких норм. «Вихід із ситуації вбачаємо у облаштуванні спеціально відведених куточків для торгівлі», -зазначив Павлов.
1-20 «Те, як буде виглядати площа після реконструкції – нас приємно вразило. Враховані всі зручності для пасажирів. І головне – буде розв'язана проблема із стихійною торгівлею. Площа отримає другежиття. Взагалі, у нашому рідному місті відбувається багато хороших, потрібних людям перетворень. Кривий Ріг живе, розвивається, будує плани на майбутнє! Багато робиться для комфорту жителів», -поділилася враженнями жителька Довгинцівського району Віра Багірова.

1-181-22