Костянтин Павлов: Для зручності криворіжців у кожному районі будуть відкриті "Прозорі офіси" соціальних послуг - вже сьогодні другий такий офіс запрацював у північній частині міста

1-234 грудня у Тернівському районі по вулиці Ухтомського,23 розпочав роботу Прозорий офіс соціальних послуг. Відтепер жителі району мають можливість, не витрачаючи свого часу, прийти сюди та швидко і зручно отримати повний спектр соціальних послуг.

1-26  Проводячи виїзну робочу нараду щодо реалізації програми соціального захисту криворіжців член виконкому Костянтин Павлов підкреслив: «Кривий Ріг- перше місто на Дніпропетровщині, у якому ми в 2017 році відкрили «Прозорий офіс соціальних послуг» європейського зразка - в Інгулецькому районі. Сьогодні запускаємо в роботу ще один у віддаленому районі міста. Головна мета-щоб було зручно людям, в першу чергу, старшого покоління. Вони зможуть прийти та отримати в одному місці повний перелік послуг, зокрема, послуги соціального захисту, послуги пенсійного фонду, Центру зайнятості, а також правову допомогу. Такі офіси будуть відкриті у кожному районі Кривого Рогу».
1-25  Пріоритет у діяльності Прозорих офісів це – запровадження нового формату обслуговування мешканців. Люди будуть отримувати соціальні послуги в єдиному приміщенні, швидко та за зручним графіком. Робота Прозорого офісу соціальних послуг повністю автоматизована, він оснащений інформаційними терміналами та електронною системою управління чергою. Для відвідувачів з діточками облаштований дитячий куточок. У приміщенні також створені зручності для людей з обмеженими можливостями.
  Костянтин Павлов зазначив: «Це –частина нашої великої роботи по соціальній програмі, яка, фактично, унікальна для України. Допомогу від міста по ній отримують140 тисяч криворіжців: пенсіонери, афганці, чорнобильці, діти з обмеженими можливостями. При підготовці бюджету на наступний рік, навіть у нинішніх надскладних умовах, ми плануємо не просто зберегти всі програми підтримки у Кривому Розі, але й збільшити іх. Так, допомога людям від міста на оплату тарифів збільшується в три рази – до 1500 грн, по іншим напрямкам – вдвічі».