Костянтин Павлов: Лікарні міста продовжують забезпечуватися кисневими концентраторами - зараз експлуатується вже 321 апарат


1 У Кривому Розі визначено 9 лікувально-профілактичних установ, в яких надають медичну допомогу хворим з ковидом. Місто продовжує поповнювати матеріально-технічну цих лікарень, вони забезпечені ліками для лікування коронавірусу, засобами для дезінфекції, медичний персонал - засобами індивідуального захисту. Створено резерв всього необхідного.

 До Кривого Рогу надійшло ще 100 кисневих концентраторів, які вкрай необхідні для лікування хворих на Covid-19 у важкому стані. Обладнання розподілено між 9 медзакладами: по 20 концентраторів передали 11 лікарні та інфекційній, по 10 передали лікарням №5,7,8,16,17 та по 5 кисневих концентраторів отримали 1 та 10 міські лікарні.
«З самого початку пандемії місто мобілізувало і об'єднало зусилля на забезпечення медичних працівників засобами захисту, а заклади - сучасними апаратами та медпрепаратами, необхідними для подолання коронавірусу. У Кривому Розі опорні лікарні, котрі визначені для лікування коронавірусу, забезпечуються кисневими концентраторами. Нові сучасні прилади допоможуть врятувати життя ще до того, коли людину необхідно буде підключати до апарату ШВЛ. Здоров'я і життя криворіжців - головне»,- зазначив Костянтин Павлов.
1-1 За кошти міського бюджету у цьому році було придбано 239 концентраторів. Зараз у лікувально-профілактичних закладах міста експлуатується 321 кисневий концентратор, в тому числі 295 працює в лікувальних закладах визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Раніше за кошти, виділені містом на боротьбу з COVID-19, було придбано: засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби, водонагрівачі, реціркулятори, холодильники, дефібрилятори, апарат ультразвукової діагностики та мобільну рентген систему. Для підвищення захисту медиків та відвідувачів медзакладів встановлено 20 нових систем аерозольного знезараження, напівавтоматичний біохімічний аналізатор. З міського бюджету були виділені кошти на придбання апаратів ШВЛ - 24 штуки експертного класу та 10 апаратів ШВЛ експертного класу інтелектуального рівня. Днями до переліку опорних лікарень, котрі визначені для лікування коронавірусу, були включені міські лікарні №8, 10 та 17.