Криворіжці - ось головне слово і головний пріоритет в роботі, - мер Кривого Рогу Костянтин Павлов прийняв присягу, закликав депутатів всіх політсил до спільної роботи та окреслив іі основні пріоритети


1 На першій сесії 8-го скликання Криворізької міської ради, яка відбулася сьогодні, обраний криворіжцями мер міста Костянтин Павлов після прийняття присяги подякував замлякам за підтримку та окреслив принципи роботи з розвитку Кривого Рогу.

 Костянтин Павлов сказав: «Дорогі земляки, я вдячний вам за вашу довіру! Для мене це - велика відповідальність і чітке розуміння того, що потрібно багато працювати».
Від імені криворіжців новий мер подякував Юрію Вілкулу за багаторічну працю на посаді міського голови, за надійний фундамент для подальшого розвитку міста, що був створений.
1-1 Звертаючись до депутатів, Костянтин Павлов підкреслив, що щиро сподівається - спільна робота буде побудована на ключових принципах: любові до Кривого Рогу, відкритості, взаємоповаги.
 Коментуючи в перерві засідання міськради Костянтин Павлов підкреслив:
«Я переконаний - головне, що ми завжди повинні пам'ятати, приймаючи будь-які рішення, розробляючи програми, здійснюючи нові проєкти - це турбота про людей, про наших земляків. Пенсіонерів, ветеранів, чорнобильців та афганців, ветеранів АТО і ООС, вчителів та лікарів, студентів та школярів. Криворіжці - ось головне слово і головний пріоритет!».
 Новий мер також особливо підкреслив, що всі нові проєкти - включаючи будівництво доріг, спортивних об'єктів, зон відпочинку, мають одну основну мету - щоб всім криворіжцям, не залежно від віку, було затишно і комфортно жити в місті.
Окреслюючи базові пріоритети у роботі, Костянтин Павлов підкреслив, що вони збігаються з багатьма пунктами програм політичних сил, які представлені у міськраді нового скликання.
 «Я вважаю, що це дуже добре і показово. У криворіжців є запит на вирішення саме цих проблем.
1-2 Перше. Жорстке виконання екологічних програм. Це не обговорюється.
 Друге. Якісна і доступна медицина, ремонти лікарень, нове обладнання для них, продовження програми доступних амбулаторій. Всі ми розуміємо, наскільки це важливо.
 Третє. Розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури, доступного сучасного міського громадського транспорту.
 Четверте. Благоустрій міста. Я бачу затишні не тільки центральні парки і сквери, а й невеликі зони відпочинку на мікрорайонах, чисті та упорядковані двори в місті, в якому по-справжньому немає околиць.
1-4 П'яте. Соціальний захист та підтримка криворіжців. Так, це величезне навантаження на бюджет. Так, звичайно, місто не зможе замінити собою державу у всіх соцпрограмах. Але підставити плече землякам, хто зараз потребує нашої з вами підтримки, вважаю просто по-людськи необхідно», - зазначив мер Костянтин Павлов.
 Новий мер також підкреслив, що відкритий до будь-яких інноваційних, креативних, практично здійсненних пропозицій.
 «Я буду багато працювати сам і буду вимагати цього від усіх департаментів та управлінь. Працювати ретельно, ефективно, відкрито і чесно. І я простягаю руку для спільної роботи всім - і своїм колегам, і вчорашнім опонентам. Упевнений, попереду у нас багато добрих справ», - сказав новий мер Кривого Рогу.

1-6

1-5