Соціальна підтримка від міста: У грудні ще більш 900 маленьких криворіжців та осіб з інвалідністю отримають допомогу з місцевого бюджету


1-8 Місто допомагає дітям та їхнім батькам у боротьбі з тяжкими хворобами. Це довгий і дороговартісний процес, більшості сімей не під силу пройти його самостійно. У цьому році з міського бюджету було вдвічі збільшено допомогу родинам, які виховують дітей з інвалідністю та онкохворих.

 Тепер, кожна така родина отримує з міського бюджету одноразову допомогу по 10 тис грн. З початку року понад 2,5 тис особливих дітей отримали таку підтримку. У грудні її отримають ще 136 дитини.
 «Варто зазначити, що допомогу отримують також як діти з числа внутрішньо переміщених осіб, так і діти, захворювання яких перебуває у стадії ремісії. Крім цього, місто надає підтримку родинам, які виховують дітей з інвалідністю на придбання засобів гігієни. У місті майже 300 таких родин»,- сказала директор департаменту соціальної політики Інеса Благун.
 Також, у 2020 році започаткована виплата матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства. У грудні 768 криворіжців отримають 2,3 млн грн. З початку року таку допомогу виплачено 3106 мешканцям на загальну суму 9,3 млн грн.