Пішов з життя Герой України Михайло Костюченко


11 9 січня на 91-­му році обірвалося життя Михайла Івановича Костюченка -­ першого Героя України на Криворіжжі, металурга­прокатника, ветерана заводу «Криворіжсталь» та Публічного акціонерного товариства «Арселор Міттал Кривий Ріг», де він працював 57 років. Мав більше ста авторських свідоцтв і патентів на винаходи, здобув звання «Відмінник раціоналізації та винахідництва Міністерства чорної металургії СРСР».

 Михайло Іванович був відзначений високими державними нагородами: орденами «Золота Зірка», Леніна, Трудового Червоного Прапора, Держави за надзвичайні трудові досягнення. Лауреат Державної премії Української РСР та Премії Ради Міністрів СРСР. Кавалер відзнаки виконкому Криворізької міської ради «За заслуги перед містом». Його ім'я занесено золотими літерами на Стелу Героїв Кривбаса у сквері Героїв.
 Михайло Іванович завжди користувався великим авторитетом серед криворіжців. У 1984 році був обраний депутатом Верховної Ради СРСР. Криворіжці назавжди запам'ятають його як активного громадського діяча, справжнього патріота України та Кривого Рогу.
Криворізький міський голова, міська рада та її виконком висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким з приводу смерті Костюченка М.І. Поділяємо разом з родиною та друзями гіркий біль утрати.