К. Павлов: Щоб розвивався дитячий та масовий спорт продовжуймо не тільки підтримувати ДЮСШ, спортсменів та тренерів - працюватимуть доступні всім дітям нові секції

1-23 Незважаючи на складну економічну ситуацію, в бюджеті міста-2021 передбачено 143 млн грн на сферу розвитку спорту. Будуть не тільки збережені всі ДЮСШ, тренерський склад, стипендії спортсменам, а й профінансовані нові ставки тренерів для занять дітей в 135 нових секціях.

 На діяльність 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл до складу яких нещодавно увійшли і 5 профспілкових шкіл від яких фінансування відмовилась держава, а саме: ДЮСШ з футболу "Кривбас-84", ДЮСШ "Локомотив" Придніпровської залізниці, ДЮСШ "Гірник" Криворізького залізорудного комбінату, ДЮСШ "Чемпіон" Криворізької міської федерації рукопашного бою, ДЮСШ "Богатир" металургійного комбінату "Криворіжсталь" та з важкої атлетики Дніпропетровської обласної фізкультурно-спортивної організації "Україна") у 2021 р. передбачено 143 млн грн.
1-22 «Кривий Ріг продовжує системно працювати над тим, щоб розвивався масовий спорт та підтримувати спортсменів та тренерів. Криворізькі спортсмени відомі далеко за межами України, зберігають й примножують славні спортивні традиції. Ми підтримуємо їх у прагненні розвиватися й працювати на здобуття нових перемог, навіть у складних для спорту умовах карантину», - зазначив міський голова Костянтин Павлов.
Будуть збережені всі робочі місця для тренерів, яким виплачується заробітна плата з міського бюджету. На підтримку спортсменів та тренерського складу, за досягнуті високі результати у змаганнях передбачено 1,5 млн грн. на виплату стипендії.
1-24 Також реалізовуватиметься програма популяризації спорту серед учнівської молоді. Вже введені додаткові майже 60 типових ставок керівників гуртків фізкультурно-спортивного напрямку в закладах загальної середньої освіти та позашкільних навчальних закладах. Створено 135 таких секцій в 93 школах міста. Можливість для занять улюбленими видами спорту додатково отримали більше 3000 дітей.
 Довідково:
 Незважаючи на пандемію, відміну багатьох змагань, перерви у командних тренуваннях, перехід на дистанційні форми навчання спортсмени Кривого Рогу продовжують вдосконалювати свою майстерність й здобувати нагороди вищого ґатунку: від чемпіонатів області, України до Чемпіонатів світу та Європи серед дорослих, молоді та юніорів.  1-25 Серед пріоритетів спортивної діяльності міста є збереження й подальше зміцнення позицій провідних спортсменів міста на обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, удосконалення та підготовки спортсменів вищої кваліфікації та олімпійського резерву. Так, у 2020 році фізкультурно-спортивними організаціями міста підготовлено:-15 майстрів спорту України; 110 кандидатів у майстри спорту України; 170 спортсменів І-го розряду; 1689 спортсменів масових розрядів. Минулого року криворізькі спортсмени гідно представляли місто на змаганнях різного рівня. Лише вихованці ДЮСШ, роботу яких збережено у місті, здобули більше 1500 золотих медалей на змаганнях різного рівня.