К. Павлов: Створюємо платформу «Криворізька інновація» - щоб молоді науковці та винахідники саме у рідному Кривому Розі втілювали в життя свої ідеї та інновації

1-4 Ідею молодих науковців поєднати зусилля та разом створити ефективний механізм для реалізації креативних проєктів підтримав мер міста Костянтин Павлов. У Кривому Розі створили Раду молодих вчених, яка об'єднала фахівців різних галузей наук, представників рад вчених вищих навчальних закладів міста.

1-3 На зустрічі зі студентами, викладачами вишів та науковцями мер підкреслив: «Сьогодні вперше зібралися представники рад молодих вчених усіх закладів вищої освіти нашого міста. І це не може не надихати, оскільки на тлі відтоку молодих і перспективних вчених за кордон, всі ми разом намагаємося створити умови для збереження наукового потенціалу Кривбасу. Наразі, в Україні один з найнижчих показників в Європі за кількістю вчених на 1 тисячу населення. На жаль, наукову сферу продовжують залишати найбільш активні, творчі вчені, в тому числі - молоді вчені. Ситуація, яка зараз склалася в місті, повторює загальноукраїнські тенденції. Але, ми докорінно не згодні з таким станом справ і вже розпочали пошук механізму для об'єднання особистого потенціалу вчених, бізнесу, міської влади і можливості реалізації інноваційних ідей».
1-5 Для вирішення цього питання за підтримки міської влади розпочалося створення платформи «Криворізька інновація» для реалізації науково-інноваційних ідей. У рамках проєкту в Криворізькому національному університеті створений офіс платформи. Його мета - об'єднати в одному місці зарубіжні та криворізькі компанії, високотехнологічний малий і середній бізнес, інвестиційні фонди, вчених, бізнесменів, галузевих експертів, студентів, винахідників.
 «Створення у нашому місті ради молодих вчених Кривого Рогу дозволить об'єднати фахівців різних галузей наук для генерування інноваційних та креативних ідей та їх втілення в нашому промисловому регіоні»,- підкреслив К. Павлов.