ЖУРАВЛИНА ПІСНЯ

1-17 Тернівський філіал міського історико-краєзнавчого музею запрошує шанувальників мистецтва та усіх бажаючих завітати на виставку картин художника Івана Салка «Журавлина пісня» з колекції музею, яка відкрилась 18 лютого і приурочена до Дня визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників.

1-18 Іван Дмитрович Салко (1937-2014) народився на Сумщині, але більшу частину свого життя провів у Кривому Розі. Закінчив Лебединське педагогічне училище та Одеський педагогічний інститут ім. Ушинського. Педагог вищої категорії, старший викладач Криворізької школи мистецтв. Працював в області станкового і монументально-декоративного живопису. Родоначальник сімейної династії художників.
 На виставці представлено 14 картин на воєнну тематику. Війна – це незагоєна рана усього людства, особливо для живописця, дитинство якого було нею обпалене. В своїх роботах автор використав темні та багряні тони, тим самим створюючи почуття напруги та тривоги. Це такі картини, як: «Тривожний червень», «Обпалена війною», «Реквієм». Особливу увагу привертає картина «Батько», в якій відображено весь трагізм воєнного лихоліття.
 Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку Івана Дмитровича Салка «Журавлина пісня», яка триватиме до кінця травня. Наша адреса: вул. Сестроріцька, 1 б. Працюємо щоденно, окрім суботи з 10:00 до 17:00.
                                                                                                                          Світлана Шкуро