Новини

О.Вілкул: «Життя триває!» - з 12 вересня у Кривому Розі відновив роботу Університет третього віку

 

1-8Університетське життя в 60+ - активно, креативно та інноваційно. 

Соціальний проєкт «Університет третього віку», започаткований Костянтином Павловим, об’єднав представників «золотого покоління», які прагнуть нових знань та крокують «в ногу» з часом. П’ять років тому перші випускники Університету отримали дипломи про успішне завершення навчання. З тих пір протягом кількох навчальних наборів слухачами Університету стали 1680 криворіжців. І от цьогоріч, за підтримки фонду Олександра Вілкула «Українська Перспектива», Університет радо вітає 200 нових студентів.

  Урочиста церемонія «першого дзвінка» пройшла у восьми навчальних осередках «Університету третього віку». Команда Фонда Олександра Вілкула «Українська перспектива», представники міської влади, працівники територіальних центрів, управлінь соціального захисту, професійні викладачі з різних дисциплін доклали багато зусиль аби організувати навчання цікаво та ефективно. 

1-9  З "першокурсниками" зустрівся голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

  «Ви –гордість нашого міста і особистим прикладом доводите - немає нічого неможливого для того, хто прагне нових знань, молодий душею та відкритий до позитивних змін. І ми завжди підтримаємо вас у цьому прагненні. Кілька років тому соціальний проєкт «Університет третього віку» став втіленою мрією для мого друга Костянтина Павлова. Він дуже дорожив цією ідеєю. А тому особливо важливо, що у цей зовсім непростий час, ми продовжуємо соціальні проєкти, які потрібні людям. Таким людям, як ви, наші шановні земляки старшого віку – небайдужим до того, чим живе, за що бореться рідний Кривий Ріг і вся країна. Навчальна програма цього року – ще багатша, різноманітніша, цікавіша в порівнянні з попередніми. Ось так, всі разом, ми робимо Кривий Ріг прогресивним європейським містом, в якому ветерани – люди активні, затребувані і сучасні. Зазначу,  що цей курс закінчується 25 грудня. Із початку січня буде новий курс. Набір – 400 студентів, але попит дуже великий. Тому, пропонується всім охочим вже зараз записуватись на наступний рік у терцентрах та виконкомах за місцем проживання», - підкреслив О.Вілкул.

  Університет відновив роботу у всіх районах міста по єдиній навчальній програмі, з обов’язковим викладанням початкової інформатики. Для цього комп’ютерна база навчальних аудиторій забезпечена необхідною кількістю ноутбуків та планшетів.

1-10  «Ми підготували для наших студентів насичену та різноманітну програму. Від азів комп‘ютерної грамотності, вміння користуватись сучасними гаджетами, інтернетом - до курсу з рідної мови, інформації з правознавства, практичної психології, здорового способу життя - і це ще далеко не все! Для гарної форми та доброго настрою запрошуємо студентів насолодитись бальними танцями та спробувати себе в популярній у всьому світі «скандинавській ході». А ще їх чекають запрошення на різноманітні творчі події та заходи, що проводяться у Кривому Розі», - розповіла Оксана Кудісова, директор терцентру Саксаганського району.  

  Тамара Михайлівна, студентка Університету третього віку, зазначила: «Я ще у 2019 році була записана до Університету. Про цей проєкт розповідав Костянтин Павлов і  мене він зацікавив. Але, тоді саме спалахнув ковід, потім війна і проєкт призупинили. І коли цьогоріч мені зателефонували та повідомили, що в Університеті відновлюється навчальний процес, дуже зраділа. Адже навчатися потрібно постійно, знати та розуміти нові технології, іноземні мови, щоб бути на «одній хвилі» з молоддю – зі своїими дітьми та внуками! Ми всі дуже вдячні, що про наше покоління не забувають!».                                                      

  Цікаві факти: найстаршим студентом цього університетського набору є 95-річний мешканець Металургійного району Володимир Михайлович Саввін. А у Центрально-Міському районі серед слухачів є подружжя – Сергій Іванович та Олена Миколаївна Полякови.

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»