Новини

Деніз Браун, координаторка системи ООН в Україні: Ефективно взаємодіємо з владою Кривого Рогу для того, щоб допомогти місту та його мешканцям подолати виклики, які були спричинені війною

1-1Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул провів зустріч з координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун. Обговорені питання взаємодії міста з міжнародними організаціями системи Організації Об’єднаних Націй. Зокрема, детально зупинилися на ситуації з водопостачанням, що склалася після руйнування Каховської дамби та визначили, яку підтримку організації та фонди ООН можуть надати Кривому Рогу.

  У зустрічі також взяли участь Сара Хілдінг дер Ведувен, голова офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні, Антон-Джозеф ХАГЕН, спеціаліст з координації гуманітарних питань УКГС ООН, Неля Заблоцька-Сєннікова, помічник спеціаліста з координації гуманітарних питань УКГС ООН.

1-2 Деніз Браун сказала: «Ефективно взаємодіємо з владою Кривого Рогу для того, щоб допомогти місту та його мешканцям подолати виклики, які були спричинені війною. З представниками міської влади Кривого Рогу ми дуже тісно працюємо від початку повномасштабного російського вторгнення. У нас відмінна взаємодія.Міська влада чітко інформує про те, які заходи вживає і яка додаткова підтримка потрібна від Організації Об’єднаних Націй. Після цього ми шукаємо можливості надати таку допомогу. Після жахливих атак з боку російської федерації, від яких постраждали багатоквартирні житлові будинки, наша команда одразу приїздить на місця прильотів, працюємо з організаціями «Проліска» та «Карітас» – чудовими українськими партнерами. Усі надзвичайно злагоджено працюють і це дуже добре для українського народу».

1-3  Голова Ради оборони Олександр Вілкул зазначив: «Ми дуже вдячні нашим давнім друзям - Організації Об’єднаних Націй та всім міжнародним партнерам за допомогу! Разом ми впоралися з багатьма викликами - на наше місто було більш ніж 60 ракетних і дронових атак.

  Олександр Вілкул особисто подякував Деніз Браун за увагу до Кривого Рогу:

  «Деніз Браун (Denise Brown) – координаторка системи ООН в Україні. Моя добра, перевірена знайома. З початку війни ми зустрічалися вже п'ять разів і в Кривому Розі, і на Херсонщині. Я дякую структурам ООН за спільні реалізовані проєкти – і по допомозі ВПО, і по створенню «освітніх просторів» для дітей, і за допомогу будматеріалами, і особливо, що стало дуже важливо після руйнування окупантами Каховскої дамби – за реагент для очищення води. Провели нараду, підбили підсумки, окреслили плани на четвертий квартал та наступний рік», - написав він на своїй сторінці в Facebook.

1-4  Спектр питань за якими Рада оборони та міська влада працюють з ООН дуже широкий та змістовний: допомога ВПО (обладнання місць компактного проживання – ремонти, закупівля техніки, надання психологічної допомоги, відкриття просторів для розвитку та соціалізації дітей ВПО, інтеграції ВПО до громади Кривого Рогу, допомоги у перекваліфікації людей, які приїхали до міста, щоб вони отримували нову професію); підтримка медичних закладів (допомога структури ООН з постачання медикаментів та медичного обладнання); допомога у ліквідації наслідків ракетних ударів (програми з ремонту приватних та багатоквартирних будинків, які зазнали пошкоджень внаслідок ракетних обстрілів); облаштування освітніх просторів та інше.

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»