«Всі мешканці громадиїї дуже цінують»

10-1Доброго дня, працівники редакції газети «Пульс». Прочитала в вашій газеті замітку про незаконне присвоєння поштаркою Нікопольського району крупної суми грошей. Так гірко стало на душі. Люди останні копійки віддають для потреби нашим військовим. А такі, як ця поштарка, зовсім втратили совість. І не гребують нічим, щоб розбагатіти.

   Але не всі такі. На щастя, багато людей відповідальні і сумлінно ставляться до своїх обов’язків. Як, наприклад, працівниця Новоіванівського відділу пошти Майя Терихова. Вона на своїй посаді перебуває більше року. І так як ця жінка відноситься до людей, особливо до нас, пенсіонерів, можуть позаздрити всі. Майя дуже добра та чуйна. Спочатку вона розвозила пошту на велосипеді. Привозила нам не тільки листи, а й великі сумки з продуктами. Адже ми за станом здоров’я нікуди не виїжджаємо. А хочеться не тільки самим щось поїсти, а й онуків пригостити чимось смачненьким.

   Згодом нашому відділенню виділили машину. І став у нас пересувний поштовий зв’язок. Тепер до нас приїжджає справжній магазин на колесах. Привозить всі необхідні продуктові товари. Особливо ми, пенсіонери, дуже радіємо цьому. Тим паче, що Майя ставиться уважно до всіх прохань. Крім цього, постійно розпитує, хто і як себе почувається. А ще може розповісти щось цікаве. Пам’ятає, у кого день народження. А у кого неприємності чи біда ­ втішить.

   Навіть, якщо пакети великі, то водій пересувного відділення і охоронець за сумісництвом Сергій обов’язково допоможе віднести їх до хати. Майя приходить до нас і у свій вільний від роботи час. Допомагає пенсіонерам оформити і оплатити комунальні послуги.

   Всі мешканці громади дуже цінують її намагання трохи полегшити наше життя. На таких поштарках, як Майя Терихова, які працюють у тилу, і тримається надія на те, що ми переможемо ворога. Слава Богу, що на нашій рідній землі живуть і працюють такі сини і доньки, які готові прий­ти на допомогу в будь­який час. Нехай же буде мир на нашій планеті Земля. Щоб ніхто не знав горя.

Пенсіонери Новоіванівської громади