К. Павлов керівникам районів та комунальним службам: Давайте разом зробимо чистим наш спільний дім - Кривий Ріг й єдиною командою об'єднаємося для вирішення нагальних питань з благоустрою міста

1-1 Весняне прибирання: у Кривому Розі повним ходом тривають роботи з благоустрою доріг, парків, вулиць та прибудинкових територій. Щотижня, на оперативних нарадах голови районів та керівники комунальних підприємств доповідають міському голові про обсяги виконаних робіт та проблемні моменти. На черговій розширеній нараді з питань весняного благоустрою мер визначив наступні ключові моменти, які мають бути вирішені в першочерговому порядку: дороги, прибудинкові території, озеленення міста, прибирання міських кладовищ, ліквідація «розкопів».

 Звертаючись до керівників комунальних підприємств «Сансервіс», «Тепломережа», «Водоканал», державної «Теплоцентралі», ТОВ «Екоспетранс», «Криворіжгазу» та голів районів Костянтин Павлов наголосив: «Попри всі труднощі, пов'язані з пандемією Ковід-19 наше завдання – провести благоустрій міста максимально ефективно та в найкоротші терміни, враховуючи, що наближається світле свято Великодня. Роботи багато й її необхідно виконати! Давайте разом зробимо чистим наш спільний дім - Кривий Ріг й єдиною командою об'єднаємося для вирішення нагальних питань з благоустрою міста».
1 Наразі, після зими впорядковуються міські автошляхи. Директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий доповів, що з 9 березня розпочалися роботи з ліквідації ям та вибоїн у дорожньому покритті за допомогою 3-х комплексних машин. Усунено 4 623 м2 (залишилось 20 797 м2) ям та вибоїн на вулицях та дорогах:
 • Довгинцівський район – вулиці Дніпровське шосе, Серафімовича, об'їзна дорога;
 • Центрально-Міський район – вулиці Старовокзальна, Петра Калнишевського, Мерецкова, Пожарського, Миколаївське шосе, Лермонтова, Свято-Миколаївська, Окружна, Ньютона, Українська;
 • Металургійний район – площа Горького, проспекти Металургів, Миру, вулиці Нікопольське шосе, Кобилянського, Героїв АТО, Віталія Матусевича, Олександра Васякіна, Гетьманська, Соборності, Володимира Бизова, Костенка, Вокзальна;
 • Саксаганський район – вулиці Волгоградська, Світлогірська;
 • Покровський район – вулиці Мусоргського, Сержанта Рзянкіна, Десантна;
 • Тернівський район – вулиці Тимірязєва, Кемерівська, Олексія Солом'яного, Сергія Колачевського, Каширська, Івана Сірка.
1-2 Планується запуск асфальтного заводу й тоді розпочнуться повномасштабні роботи з поточного ремонту асфальтового покриття у Покровському районі - 4-й Зарічний: внутрішньоквартальні дороги та тротуари на вулицях Десантній, Соколовській, Парковій, Кресівській. У Металургійному районі - вул. Вокзальна (від вул. Каховської до оптового овочевого ринку); частина тротуару на пр. Металургів уздовж КЗШ №4 та від магазину «Фокстрот» до будівлі редакції газети «Червоний гірник»; внутрішньоквартальні дороги та заїзди до будинків №№17-19 на вул. Соборності. У Саксаганському районі - перехрестя вулиць Курчатова та Каспійської; вулиця Геленджицька (приватний сектор). Центрально-Міський район – вулиці Старовокзальна, Піхотинська, Мартіна Шимановського, Гданцівська. Довгинцівський район – частина тротуару на пр. Гагаріна від буд. 63 на пр. Гагаріна до пл. Героїв Кривбасу. Тернівський район – вулиці приватного сектору Ленська та Канарська підходів та під'їздів до 40 контейнерних майданчиків. Покровський район – вул. Шкапенка (проїжджа частина) та вул. Ватутіна, 36 (внутрішньоквартальна дорога).