Новини

О. Вілкул: Задля розширення мережі працюючих в очному режимі дитячих садочків, продовжуємо підготовку укриттів. Наразі, готуємо до відкриття ще 14 садочків

1-10У Кривому Розі продовжуються ремонтні роботи укриттів у школах та дитячих садках. Дозвіл від ДСНС на використання тимчасових сховищ мають вже 75 дитячих садочків, які відвідують понад 3 тис. малюків. 

6 вересня голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів робочу нараду з питання підготовки захисних укриттів у закладах дошкільної освіти Довгинцівського району.

1-9   Тут вже відкрито 9 садочків, у яких обладнані укриття і вони отримали дозвіл від ДСНС. У 4 закладах роботи ще тривають.

  Олександр Вілкул підкреслив: «У Кривому Розі з нового навчального року працює вже 75 закладів дошкільної освіти, 268 чергових груп, їх відвідує більше 3-х тисяч дітей віком від трьох до семи років. Місця є, але ми постійно розширюємо мережу працюючих в очному режимі дитячих садочків. Наразі, ремонти укриттів тривають у 14 закладах. У багатьох місцях це досить непросте завдання, оскільки, насправді укриттів раніше не було ніде і фактично вони створюються з нуля.

1-5  Сьогодні запускаємо ще один дитячий садок в густо населеному житломасиві Довгинцівського району. Працюватиме 4 чергові групи. З них три – для дітей з особливими освітніми потребами. Це дуже важливо, адже такі групи потрібні  і до таких  діток особливий підхід.  Також, хочу подякувати нашим чарівним вихователям, директорам, нянечкам, всім, хто працює у  дитячих садочках!  За кошти міського бюджету укриття ремонтуються, але щоб вони були затишні і красиві - з малюнками, книжками, іграшками - це робота  кожного колективу, які турбуються, щоб діти не відчували психологічного стресу, а почувалися, як вдома».

1-7  Сховище у дитячому садочку розраховане на 49 місць. Коштом міського бюджету виконані всі необхідні роботи. Це - улаштування системи вентиляції, електромонтажні роботи зі встановленням автоматичних вимикачів, заміною кабелю, розеток та світильників, прокладання трубопроводів водопостачання, монтаж каналізаційної системи, встановлення та підключення водонагрівача, облицювання поверхонь стін керамічними плитками, встановлення протипожежних дверей, тощо.

  Керівник дошкільного закладу, Наталія Дворецька сказала: «Садочок відвідує  49 вихованців. Освітній процес з дітьми 2-6 (7) років здійснюється в змішаному форматі: онлайн виховання, соціальний патронаж та індивідуальні заняття з малечею. Вихователі та співробітники закладу забезпечують належний виховний процес для дошкільнят. Якщо потрібно, надається  психологічна допомога. Взагалі, ми створили у садочку сприятливий простір, для того, щоб дітки відчували себе добре. Крім капітального ремонту укриття,  сховище укомплектовано всім необхідним, як для короткочасного, так і тривалого перебування дітей та вихователів. Ми з радістю повернулись до виховного процесу. Діти повинні ходити до садочка, спілкуватися з однолітками та розвиватися. Це дуже важливо для них».

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»