Директор гімназії, яка не пустила людей до укриття, звільнилася
Директор гімназії №21 була змушена написати заяву на звільнення після того, як під час нічної повітряної тривоги не пустила людей до укриття. Про це повідомив голова Ради оборони міста Кривий Ріг Олександр Вілкул.
Ситуація сталась під час масованого обстрілу на початку січня. Мешканці мікрорайону намагалися скористатися укриттям та Пунктом незламності на базі гімназії №21, проте їх не пустили всередину. Ситуація набула розголосу і стала предметом розбору на рівні керівництва міста.
- Директор школи довго не розуміла, що вони зробили не так. Але після співбесіди ухвалила мужнє рішення та написала заяву на звільнення, - наголосив Вілкул.
Детальніше: Директор гімназії, яка не пустила людей до укриття, звільнилася
Маленька проблема великого міста
«Місто довжиною в життя» популярне гасло нашого міста. І з цим важко сперечатися. Довжиною в життя так. Але ще й довжиною приблизно в 126 кілометрів, які щодня потрібно якось долати, аби дістатися з одного кінця міста в інший.
Ми одна одну не зрозуміли
15 січня мені зателефонувала подруга з Трускавця. Каже:
- Уяви собі, у нас світло вимкнули аж на чотири години! Зараз 20.10. Сиджу в темряві вже пів години, робити нічого, вирішила тобі подзвонити.
ЗАКАТАЛИ В АСФАЛЬТ
До редакції газети «Пульс» звернулася наша постійна читачка Оксана Василівна. Жінку обурив факт недобросовісного виконання робіт з благоустрою однією з будівельних компаній міста.
Оксана Василівна говорить, що вона з ініціативною групою мешканців будинку пробувала відстояти свою думку щодо тих чи інших робіт, але її не почули. Чи не захотіли почути.
- Я мешкаю по вулиці Едуарда Фукса, будинок №29. Одного дня до нас на подвір’я приїхала бригада і швидко «закатала» в асфальт усю прибудинкову територію. Це було б непогано - все ж таки наші внутрішні дороги потребують ремонту, якби не одне «але…», - розповідає читачка. - Усі розуміють, і це буде правильно: перед такими роботами треба ретельно перевіряти й, за потреби, міняти комунікації. Наприклад, у нас старі й гнилі труби, які дають у будинки тепло. Вони постійно рвуться, але їх і досі не замінили. А тепер точно не замінять, адже все нині знаходяться під товщею асфальту.
Коли темрява стає небезпечною
Найчастіші звернення наших читачів до редакції останнім часом стосуються відключень електроенергії. Їх настільки багато, що й газетної шпальти не вистачило б, аби описати всі. У бік ДТЕКу ллється стільки негативу, скільки ми не чули ніколи раніше. І це зрозуміло: зараз найкоротші світлові дні, а електроенергію за добу подають максимум на сім годин. Причому половина цього часу припадає на ніч.
У п’ятницю до нас зателефонувала мешканка Довгинцівського району Марія Хоружа. Жінка розповіла, що проживає разом із сином-ветераном.





