Фуршет

Криворізький УВП №3 відчинив двері

28 травня в Криворізькій УВП №3 було проведено День відкритих дверей під назвою «Європейський шлях у майбутнє», під час якого пройшла ознайомча екскурсія гостей установою. Захід відвідали представники громадської організації ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», релігійної місії «Будинок Хліба», представники Міжнародної релігійної організації «Гедеон», спеціаліст з незалежної організації «Лікарі без кордонів», журналісти регіональних засобів масової інформації, громадськість та представники державних організацій.

UVP

Також гостями установи було проінспектовано навчання у 12­й навчальній групі Криворізької ЗШ №42, відвідано відкритий психологічний захід­тренінг з неповнолітніми ув’язненими й практичний лекторій з нагоди Всеукраїнського тижня права.

Спеціалісти різних служб надали правові консультації засудженим та особам, узятим під варту. Питання лунали переважно соціально­економічного характеру: влаштування на роботу після звільнення, зняття з квартирного обліку, тощо. Під кінець усі змогли поспілкуватись у невимушеній обстановці, скуштувавши булочок та чаю. Булочки, до речі, були випечені засудженими спеціально для гостей.

Андрій Сулейманов, лейтенант внутрішньої служби

'
    '