Угарный газ: как не допустить отравления и помочь пострадавшим

В Украине в последнее время растёт количество случаев отравления людей угарным газом и другими продуктами горения. К таким трагедиям чаще всего приводят пожары, вызванные нарушением правил устройства и эксплуатации печей и обогревательных приборов.

Один из таких случаев произошел в Кривом Роге 25 февраля. В собственном частном доме погибли мужчина и женщина. Обстоятельства трагедии устанавливаются правоохранителями.

Детальніше: Угарный газ: как не допустить отравления и помочь пострадавшим

Председатель ОО «Эгида-Центр» Наталья Патрушева: «Мы поможем каждому переселенцу»

9-2За два года полномасштабной войны в Народном доме было принято более 120 тысяч переселенцев из самых горячих точек нашей страны. Около 80 тысяч приняли решение остаться в Кривом Роге, остальные, немного передохнув, отправились дальше. Сейчас вновь прибывших переселенцев стало намного меньше, чем в начале войны, а международная помощь почти сошла на нет.

О том, как изменились аспекты работы с внутренне перемещенными лицами (ВПЛ) за два года полномасштабной вой­ны, я говорил с главой общественной организации «Эгида­-Центр» Натальей Патрушевой.

Детальніше: Председатель ОО «Эгида-Центр» Наталья Патрушева: «Мы поможем каждому переселенцу»

Отримання житлової субсидії: ключові умови та нюанси

3-2Житлова субсидія є державною соціальною допомогою вразливим категоріям осіб і у процесі її отримання є свої правила та вимоги. Дізнаємося відповіді на питання, які допоможуть зібрати потрібні документи для отримання субсидії та визначити оптимальний спосіб їх подання. Цією інформацією з «Пульсом» поділився начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак.

Детальніше: Отримання житлової субсидії: ключові умови та нюанси

Хто зі студентів має право на соціальну стипендію та в якому розмірі

5-2Соціальні стипендії виплачуються відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти. В Управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради «Пульсу» розповіли, хто саме зі студентів сьогодні має право на соціальну стипендію та в якому розмірі.

Детальніше: Хто зі студентів має право на соціальну стипендію та в якому розмірі

Декан Криворізького факультету Нацуніверситету «Одеська юридична академія» В. Залужний: «Реформа системи освіти не на часі»

5-1В Україні планують реформувати систему вищої освіти. Зокрема, уряд планує скоротити кількість вишів через їх об’єднання. Вже розроблено відповідний законопроєкт. Необхідність реформи в Міносвіти пояснюють критичним зменшенням кількості студентів.

За словами заступника міністра освіти і науки України Михайла Винницького, у 2008 році в країні функціонувало близько 350 закладів вищої освіти (ЗВО). При цьому в середньому в кожному виші навчалося по 6700 здобувачів освіти. Нині кількість ЗВО зменшилась до 300, а середня кількість студентів у кожному з них ­ до 3400 осіб. На думку пана Винницького, це кризова ситуація, вийти з якої допоможе укрупнення вищих навчальних закладів (ВНЗ).

Детальніше: Декан Криворізького факультету Нацуніверситету «Одеська юридична академія» В. Залужний: «Реформа...