В Кривом Роге отдали дань уважения матерям героев

3-2В нашем городе состоялся концерт, посвящённый Дню матери. Среди приглашённых на мероприятие были мамы погибших, пленных и пропавших без вести бойцов.

Концерт, на котором выступили известный украинский певец Павел Зибров и лучшие творческие коллективы города, прошел в театре им. Т. Шевченко.

Детальніше: В Кривом Роге отдали дань уважения матерям героев

У місті з’явився новий арт-простір - «Мистецтво нескорених»

3-2В нашому місті створили ще один цікавий міський проєкт по підтримці військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин - новий арт-простір «Мистецтво нескорених».

Це - продовження реалізації «Політики Героїв». В її рамках вже надається психологічна підтримка, можливість безкоштовно відвідувати заняття з плавання та тренування і змагання з інших видів спорту, організовані навчання танцям та IT-технологіям, і ще багато заходів. А тепер є можливість займатися і малюванням та отримувати арт-терапію.

Детальніше: У місті з’явився новий арт-простір - «Мистецтво нескорених»

Мастерица

9-318 апреля в 13.30 в помещении детской библиотеки (на втором этаже), расположенной по адресу ул. Фёдора Караманица (бывш. Ватутина), 29 состоится встреча с нашей талантливой землячкой Людмилой Виноградовой, которая занимается росписью по ткани (батик).

Людмила ­- профессиональная художница. Всю свою жизнь она проработала по специальности. И вот теперь, уйдя на заслуженный отдых, с головой окунулась в свое любимое хобби. Хотя, если сказать точнее, батик для нее -­ не просто хобби, это часть ее жизни.

- Начинала я с того, что ходила и фотографировала то, что мне нравится, потом выбирала лучшее фото, делала с него рисунок, переносила на ткань, шила платье. Вначале шила только для себя, но людям нравилось, начали просить, чтобы и им сшила, -­ рассказывает Людмила. -­ Первой моей клиенткой была солистка группы «Стожары» Наталья, я ей сшила концертное платье.

А перед полномасштабной войной наша героиня открыла небольшой магазинчик, где выставила на продажу сделанный своими руками эксклюзив. Но понятным всем нам причинам пришлось отложить ей это дело на потом.

Детальніше: Мастерица

У міському виставковому залі є на що подивитись

8-6Міський виставковий зал продовжує дивувати жителів і гостей нашого міста виставками творів образотворчого і декоративно­-прикладного мистецтва. А квітень обіцяє бути мало не самим насиченим виставками місяцем цього року.
Що можна буде поглянути найближчим часом в міському виставковому залі, розповів його директор Дмитро Ситник. 

Детальніше: У міському виставковому залі є на що подивитись

ХРАНИТЕЛІ ІСТОРІЇ

8-1У міському історико-­­краєзнавчому музеї представлена багата культурно­­-історічна спадщина Кривого Рогу. Але вже більше року музей закритий для відвідин.

Музей був засно­ваний в 1960 році. Але для відвідувачів відкрився не відразу. Вісім років пішло на те, щоб побудувати приміщення, наповнити музейний фонд експонатами і зробити експозицію. У перший рік після відкриття в нім знаходилося близько десяти тисяч експонатів. За 60 років їх кількість збільшилася в десятки разів: зараз у фондах музею знаходиться більше 124 тисяч предметів зберігання.

- Наш музей - це не стіни, це, перш за все, експонати, об'єднані в експозиції. Вони відображають певний період історії Кривого Рогу -­ говорить директор міського історіко­-краєзнавчого музею Олександр Мельник. -­ Наше фондосховище -­ справжня скарбниця, в якій зберігається практично весь масив безцінної інформації про історію нашого міста. До речі, якщо певні цінності не потрапляють в постійну експозицію музею, вони використовуються під час тематичних виставок як ілюстративний матеріал, служать джерелами для написання статей або наукових робіт.

Детальніше: ХРАНИТЕЛІ ІСТОРІЇ