Крокуй без обмежень!

11-2Кількість військовослужбовців, які втратили руки чи ноги під час повномасштабної війни, вже обчислюється десятками тисяч. Повернути мобільність пораненим допомагає криворізьке відділення Центру протезування, ортезування та реабілітації «Без обмежень». Основна спеціалізація Центру ­ протезування нижніх кінцівок (гомілки та стегна).

Більш детально про діяльність Центру ми говоримо з його адміністраторкою Іреною Дубсон.

Детальніше: Крокуй без обмежень!

У Кривому Розі підлітки відмивали трамвай від малюнків

4-1Юні криворіжці вирішили втілити свої таланти вуличного мистецтва у вагоні міського швидкісного трамваю. Троє хлопців обписали стіни та стелі. Така ідея охороні трамваю не припала до смаку, тож художників затримали.

«Проблему вирішили розв’язувати мирно ­ запросили дітей з батьками на генеральне миття вагону», ­ розповідають на місцевому Telegram-­каналі «Свої. Кривий Ріг».

Детальніше: У Кривому Розі підлітки відмивали трамвай від малюнків

Война учёбе не помеха

10-1В марте 2020 года в Украину пришёл COVID-­19. Чтобы замедлить скорость распространения вируса, правительство ввело ряд ограничений, направленных на уменьшение физического контакта между людьми.

На этом этапе жизнь украинцев перешла в онлайн. Многим людям, которые до этого использовали интернет, чтобы прочесть новости или посмотреть фильм, пришлось осваивать информационные технологии и компьютерные программы. И первыми эту необходимость на себе ощутили школьники и учителя.

Детальніше: Война учёбе не помеха

Допоможемо Михайлику

9-3Вихованець гімназії №85, шестикласник Михайло Литвиненко, бореться із рідкісною хворобою, ліків від якої не існує.

Хвороба Александера - це серйозне прогресуюче захворювання головного мозку, для якого характерне збільшення розміру голови, м'язова слабкість, підвищення м'язової напруги та проблеми з диханням. Медицина дійшла висновку, що у 95% випадків хвороба Александера розвивається в результаті мутації в гені, розташованому на 17-й хромосомі. Це захворювання належить до рідкісних і малодосліджених.

Детальніше: Допоможемо Михайлику

ДЕТИ ДОЖДЯ

11-5Ребят с аутизмом иногда называют детьми дождя. Среди них немало творческих, одарённых и талантливых. Такие дети могут полностью отдаться одному делу и достичь в нём больших высот. Правда, им сложно выстраивать отношения с окружающими людьми. 
На прошлой неделе я побывал на адаптивных занятиях для детей с аутизмом в Центре развития и социализации. Там дети и подростки выполняли упражнения адаптивной физкультуры и рисовали. Организатором данного мероприятия стала общественная организация «Фонд объединенных сердец».

Детальніше: ДЕТИ ДОЖДЯ