Там, де завжди допоможуть ВПО

3-1У Кривий Ріг продовжують прибувати переселенці. На жаль, на карті України з’являються нові і нові населені пункти, де стає небезпечно для місцевих жителів через дії сусіда-­окупанта. Нині такими містами стали Покровськ та Костянтинівка.

Хтось із переселенців залишається у нашому місті, хтось їде далі, але саме тут кожна людина, яка втекла від війни, знаходить тимчасовий притулок.

Усіх ВПО приймають у Народному домі. Там людям допомагають після приїзду в Кривий Ріг максимально. Але у нашому місті є громадські організації, які також докладають усіх зусиль, щоб полегшити життя біженцям з прифронтових територій.

Детальніше: Там, де завжди допоможуть ВПО

На Криворіжжі був свій «Бабин Яр»

6-1Мені довелося побувати в селі Новолатівка Криворізького району, де я познайомилася з вчителем та краєзнавцем Віктором Барлітом. З великою душею він розповів цікаву та дивовижну історію рідного краю, зокрема, поселення єврейської колонії. А також страшну історію знищення єврейських родин нацистами 1942 року.

Детальніше: На Криворіжжі був свій «Бабин Яр»

Освіта дає підтримку в будь-якому віці

11-1У Кривому Розі 9 вересня 2024 року Університет третього віку розпочав новий навчальний рік.

«Жити -­ означає діяти» ­- такий девіз цього закладу. Тож Університет третього віку, як важливий соціальний проект, допомагає широкому колу людей пенсійного віку бути активними членами суспільства, мати яскраве насичене життя, розкрити нові таланти, знайти нових друзів та отримати корисні практичні знання. Така освіта дозволяє не тільки підвищувати власну самооцінку, але й відкрити перспективи професійного та особистісного самовдосконалення та продовжувати приносити користь суспільству.

Детальніше: Освіта дає підтримку в будь-якому віці

КРИНИЦЯМ ПОТРІБНО ДАТИ ДРУГИЙ ШАНС

4-2Проблеми з водопостачанням продов­жують турбувати городян. Навіть ті, у кого вона є, не можуть спати спокійно: адже будь-якої миті вода може зникнути з кранів. Варто тільки якійсь трубі потекти, й це неминуче станеться. А зважаючи на той факт, що ремонтних бригад катастрофічно не вистачає, чекати, коли трубу відремонтують доведеться довго.

Люди це розуміють і починають замислюватись про альтернативні джерела водопостачання. Звісно, у державному секторі альтернативи центральному водопостачанню немає, а от у приватному - є.

Детальніше: КРИНИЦЯМ ПОТРІБНО ДАТИ ДРУГИЙ ШАНС

Война идёт, долги растут

Количество украинцев, имеющих долги за коммунальные услуги, с начала российского вторжения 2022 года выросло на 37%. Об этом свидетельствуют данные сервиса мониторинга регистрационных данных «Опендатабот».

Чаще всего украинцы не платят за отопление (258,8 тысячи должников), за водоснабжение (130,2 тысячи) и за электроэнергию (67,9 тысячи). Антирейтинг задолженности по коммуналке возглавили Днепропетровская, Харьковская и Донецкая области.

Детальніше: Война идёт, долги растут