Новини

У Кривому Розі відзначили провідних спортсменів серед ветеранів війни та учасників бойових дій, які беруть участь у міжнародних та Всеукраїнських змаганнях

1-1У рамках муніципальної Програми розвитку фізичної культури і спорту у 2024 році ще 12 ветеранів й військовослужбовців та 3 тренери, які готували спортсменів до участі у змаганнях відзначені щорічними стипендіями за успішні виступи на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях.

Привітав спортсменів та вручив їм сертифікати голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

Детальніше: У Кривому Розі відзначили провідних спортсменів серед ветеранів війни та учасників бойових дій,...

Ю. Вілкул: Незважаючи на складнощі в економіці через війну, оновлюємо автопарк комунального транспорту

11 2У Кривому Розі на маршрут вкотре вийшов ще один капітально відремонтований трамвай.  

В.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду з організації роботи комунального пасажирського транспорту в умовах воєнного стану.

Детальніше: Ю. Вілкул: Незважаючи на складнощі в економіці через війну, оновлюємо автопарк комунального...

Ю. Вілкул: Безпека криворіжців, особливо дітей – найголовніше. У місті триває будівництво трьох «підземних шкіл» - протирадіаційних укриттів у закладах освіти

10 5У Кривому Розі продовжуються роботи зі створення та ремонту укриттів. Вже створено 211 укриттів (у школах, дитячих садках та позашкільних закладах), які отримали дозвіл від ДСНС України. Зараз тривають роботи на трьох складних проєктах з будівництва «підземних шкіл» та ремонт 7 підвальних приміщень закладів освіти під створення укриттів.

Детальніше: Ю. Вілкул: Безпека криворіжців, особливо дітей – найголовніше. У місті триває будівництво трьох...

Ю.Вілкул: Працюємо над тим, щоб впроваджувати альтернативні джерела енергії та зменшити витрати на споживання енергоресурсів. Реалізували 5 проєктів з установки сонячних електростанцій на об’єктах медичної та соціальної інфраструктури і дитсадку

9 6Про перспективи впровадження альтернативних джерел живлення та проєкти, що вже виконані у цьому напрямку, йшла мова на виїзній нараді, яку провів в.о. міського голови Юрій Вілкул на базі дитячого садка №202 у Саксаганському районі.

Детальніше: Ю.Вілкул: Працюємо над тим, щоб впроваджувати альтернативні джерела енергії та зменшити витрати...

Ю.Вілкул: Кожній дитині для повного та гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері любові, щастя та турботи

1-5У Довгинцівському районі вже понад рік функціонує дитячий будинок сімейного типу Зубіашвілі Людмили Михайлівни, в якому виховуються вісім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та одна власна дитина. Родина переїхала до міста із Берислава Херсонської області.

Сьогодні до дитячого будинку сімейного типу з подарунками (генератор, продуктовий набір, миючи засоби, 10 комплектів постільної білизни, садова гойдалка та розважальна програма від міжнародної асоціації «Rotary Internationl») завітав в.о. міського голови Юрій Вілкул.

Детальніше: Ю.Вілкул: Кожній дитині для повного та гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному...