Чи треба укладати договір по вивозу побутового сміття
Деякі люди, які переважно проживають у приватних будинках, не бажають укладати договір по вивозу побутового сміття, мовляв, у нас його немає, ми спалюємо. Чи дійсно потрібно укладати такий договір?
Ольга Морозова
Детальніше: Чи треба укладати договір по вивозу побутового сміття
Скільки зберігати паперові квитанції
Після оплати на пошті чи в банку за комунальні послуги касири дають нам квитанції. Скільки часу їх треба зберігати?
Дарина Светоч
Що потрібно знати, користуючись послугами хімчистки
У Вас можуть бути в користуванні постіль, дорогі сукні чи пальто, замшеве взуття і догляд за ними лише можуть бути за допомогою хімчистки. Що потрібно знати, до того, як ви звернетесь до неї?
Детальніше: Що потрібно знати, користуючись послугами хімчистки
Якщо ви бажаєте виїхати за кордон, а у Вас кредит
Відповідно до ч.1 ст.1054 ЦК України за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов`язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов`язується повернути кредит та сплатити проценти. Тож, в договорі зазначено, що проценти нараховуються з дня виникнення заборгованості за кредитом і стягуються щомісячно у строки і в розмірах, що передбачені кредитним договором, а графік є невід’ємною частиною кредитного договору.
Детальніше: Якщо ви бажаєте виїхати за кордон, а у Вас кредит
Буває таке, що сусіди особистими речами, меблями захаращують спільний коридор. Як бути?
Частиною 2 статті 382 Цивільного кодексу України (надалі ЦК України) передбачено, що усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Спільним майном багатоквартирного будинку є приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб усіх співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території, а також права на земельну ділянку, на якій розташований багатоквартирний будинок та його прибудинкова територія, у разі державної реєстрації таких прав.
Детальніше: Буває таке, що сусіди особистими речами, меблями захаращують спільний коридор. Як бути?