Затримано банду, яка грабувала приватні будинки на Бажаново

Цього разу криворізькі поліцейські порадували. Як повідомили «Пульсу» жителі селища Бажанове (Покровський район), правоохоронці провели успішну операцію із затримання групи осіб, підозрюваних у серії крадіжок із приватних будинків. Інциденти викликали серйозне занепокоєння серед місцевих жителів.

Зловмисники діяли орга­нізовано: вони заздалегідь обирали будинки, за якими вели спостереження, і проникали всередину за відсутності господарів. Діяли на подвір’ях ­ крали кабелі, супутникові антени, алюміній тощо. Якщо будинок був нежилий ­ господарі виїхали на час війни або використовують житло як дачу лише в теплу пору року, ­ вибивали вікна чи двері та грабували всередині приміщення.

-­ Я від усього серця хочу подякувати поліцейським за те, що цієї неділі, 29 березня, вони затримали шайку грабіжників, які «бомбили» будинки у нашому селищі та «кошмарили» людей, -­ розповів «Пульсу» місцевий житель Сергій Мельников. ­- Мій будинок вони також одного разу «відвідали». 27 і 28 березня, як мені стало відомо, грабіжники побували одразу в чотирьох будинках у нашому провулку, що неподалік від 9-ї міської лікарні. Вони вже й свідків не боялися ­ грабували як під покровом ночі, так і серед білого дня.

Затримання банди стало результатом ретельно спланованої операції. Правоохоронці провели низку оперативно­розшукових заходів, зокрема, приховане спостереження та аналіз відеозаписів із камер. У підсумку підозрюваних вдалося затримати.

За попередньою інформацією, до складу групи входили кілька осіб, які раніше вже притягувалися до кримінальної відповідальності. Наразі вони перебувають під вартою, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Жителі селища Бажанове зазначають, що в останні місяці кількість крадіжок помітно зросла. Люди, як і Сергій Мельников, висловлюють полегшення у зв’язку із затриманням підозрюваних і сподіваються на покращення ситуації з безпекою в районі.

Поліція продовжує слідчі дії, встановлюються можливі додаткові епізоди злочинної діяльності затриманих. Правоохоронці закликають громадян бути пильними та повідомляти про підозрілих осіб.

І ще. Фахівці з безпеки зазвичай радять громадянам, які надовго (або не дуже) залишають домівку:

-­ встановлювати системи сигналізації та відео­спостереження;

­- посилювати вхідні двері та вікна;

-­ знайти людину, яка б наглядала за будинком, або попросити це робити сусідів.

01.04.2026