Криворізька поетеса презентувала свою нову книгу

10-2Кривий Ріг - місто, яке наповнено талановитими людьми. Одним з таких талантів є неповторна та чарівна поетеса Лариса Рукавець. А ще вона - авторка пісень, присвячених нашій країні та рідному місту.

Ця жінка - вдова чорнобильця. Саме тому багато її творів присвячено пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. З 2012 року було видано п’ять поетичних збірок творів Лариси Андріївни - «Від седця до серця», «Цвіте терен», «Героїв пам’ятайте», «Життєві грані», «Бузковий рай».

 

А нещодавно майстриня слова видала ще одну книгу - «Бажаю вам». В дитячій бібліотеці №20 було проведено її презентацію. Бібліотекар Ольга Гринюк була модератором та ведучою свята, бо вихід в світ книги - це завжди свято.

Під час проведення заходу відвідувачі бібліотеки мали можливість доторкнутись до різнобарвної творчості пані Лариси. Презентувалися вірші та пісні, написані поетесою. І якщо свої пісні Лариса Андріївна виконувала сама, то вірші вона читала разом с панею Гринюк.

Книга віршів «Бажаю вам» присвячена роздумам про життя, кохання, красу природи. Збірка наповнена оптимізмом, вірою в добро, незламністю та багатогранною любов’ю до рідного краю.

Дар’я Кирюшенко,

читачка Центральної дитячої бібліотеки