Ялинкові іграшки своїми руками

5-2Свято наближа­ється, а вам не хочеться витрачати багато грошей? Із святковими стравами все більш­менш зрозуміло ­ на їх приготуванні сильно не заощадиш. А ось подарунки та новорічні іграшки необов’язково купувати у магазині. Їх можна зробити і власноруч.

Такою думкою з нашими читачами поділилась криворізька майстриня, керівник гуртка «Сувенірний вернісаж» Центру дитячої творчості «Гармонія» Наталя П’ятниця.

5-4- Для виготовлення м’яких ялинкових прикрас не потрібні особливі вміння та навички. Все, що вам знадобиться ­- це папір, олівець, ножиці, голка, нитки, клей, фетр, трохи вільного часу та фантазії, -­ розповіла Наталя Петрівна.

Одна з ідей для новорічної іграшки, яку запропонувала наша співрозмовниця ­- святкова свічка. Нею, до речі, можна прикрасити не тільки ялинку, а й святковий стіл. Як її зробити?

Спочатку треба намалювати ескіз. Вирізаємо паперове лекало, прикладаємо його до фетру, двічі вирізаємо тіло свічки. Потім зшиваємо вищеназвані деталі петельним швом. Після цього наповніть свічку синтепоном чи синтепухом. Чого ще не вистачає свічечці? Правильно ­ полум’я. Для його створення візьміть фетр декількох кольорів ­ червоного, помаранчевого, жовтого і виріжте декілька різних за розміром та кольором крапель. Потім крапельки варто наклеїти одна на одну. Додатково свічечку можна прикрасити якимось декоративними дрібничками -­ бісеринками, паєтками тощо.

Владислав ВОЛОБОЄВ