У міському виставковому залі є на що подивитись

8-6Міський виставковий зал продовжує дивувати жителів і гостей нашого міста виставками творів образотворчого і декоративно­-прикладного мистецтва. А квітень обіцяє бути мало не самим насиченим виставками місяцем цього року.
Що можна буде поглянути найближчим часом в міському виставковому залі, розповів його директор Дмитро Ситник. 
   До 10 квітня тут можна побачити картини, присвячені європейській архітектурі 30-­х років минулого століття, криворізького художника Андрія Гука (виставка називається «Європейський джаз»). До цієї ж дати проходить виставка робіт ще одної нашої землячки ­- Ангеліни Кудінової під назвою «Казковій потяг моїх мрій». В цієї талановитої криворожанки різнопланові роботи -­ і живопис, і графіка.
   27 березня відкрилася виставка робіт кріворіжців з обмеженими можливостями ­- членів громадської організації «Разом». Вона називається «Разом до перемоги». Автори представили на суд глядачів свої картини і роботи малої пластики, які так чи інакше пов'язані з війною. На особливу увагу заслуговують роботи Артема Комарова -­ невеликі макети військової техніки, зроблені з гільз.
А 3 квітня відкриється виставка творчих робіт переможців відкритого конкурсу дитячих малюнків «Олівець-­малювець», «Мона Ліза в дитячій творчості» художньої школи №1. На ній будуть представлені роботи учасників конкурсу зі всієї України. Тематика картин різна. Орієнтовний термін проведення виставки ­- одін­-два місяці.
   12 квітня візьме свій початок виставка живопису заслуженого на художника України, криворіжця Леоніда Давіденко під назвою «Відчути серцем та закарбувати на полотні». 
   Криворізький виставковий зал знаходиться на проспекті Поштовому, поряд з театром ім. Шевченка. Працює він з 9.00 до 17.30. Вихідний ­- понеділок. Вартість вхідного квитка для дорослих -­ 15 грн., для дітей -­ 10 грн.  
Владислав ВОЛОБОЄВ