У місті з’явився новий арт-простір - «Мистецтво нескорених»

3-2В нашому місті створили ще один цікавий міський проєкт по підтримці військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин - новий арт-простір «Мистецтво нескорених».

Це - продовження реалізації «Політики Героїв». В її рамках вже надається психологічна підтримка, можливість безкоштовно відвідувати заняття з плавання та тренування і змагання з інших видів спорту, організовані навчання танцям та IT-технологіям, і ще багато заходів. А тепер є можливість займатися і малюванням та отримувати арт-терапію.

3-1Проєкт «Мистецтво нескорених» дозволить учасникам зрозуміти власні почуття та переживання, висловити свої думки, позбавитися стресу, тривожності. І усе це - за фахової підтримки.

Заняття будуть проводитися щосуботи. Для зручності в арт-просторі створено і дитячий ігровий майданчик, на якому малеча може гратися, коли батьки малюють та спілкуються з психологами й арт-терапевтами. Для безпеки місто створило у закладі укриття. Записатися на заняття малюванням і танцями учасники бойових дій та члени їх родин можуть за телефоном: 098-605-20-25.