К. Павлов: Криворіжці мають отримувати якісні та безперебійні послуги з водопостачання. Для цього послідовно та комплексно замінюємо застарілі комунікації на сучасні, поліетиленові

1-3  У 2021 році в Кривому Розі коштом міського бюджету буде реалізовано 4 великих проєкти з модернізації міської водопровідної та каналізаційної мережі.

  Планується капітально відремонтувати водопровідні та каналізаційні мережі, що перетинають автодорогу по вул. Едуарда Фукса у Покровському районі; реконструювати напірний каналізаційний колектор, що проходить в районі лікарні №2 (Саксаганський район) та збудувати самопливну каналізаційну мережу і каналізаційну насосну станцію з напірним колектором по вул. Одеська.
1-5 Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов сказав: «Ми розуміємо, що міські водопровідні мережі будувалися у минулому столітті і цілком зрозуміло, що морально та фізично вони застаріли. Тому, разом із нашим департаментом розвитку інфраструктури міста та КП «Кривбасводоканал» розроблений чіткий план по заміні міських водопровідних мереж».
Наразі, фахівці «Водоканалу» завершують роботи із заміни водопроводу по вулиці Соборній, який обслуговує 100 тисяч мешканців Саксаганського району. Новий водовід по вулиці Соборній вже прокладено, йде заміна вузлів, з'єднань та запірних арматур. І до кінця квітня трубу буде введено в експлуатацію.
  Директор комунального підприємства «Кривбасводоканал» Сергій Марков зазначив: «Заміна зношених трубопроводів на нові сучасні - вірна стратегія створення міської інфраструктури. Це той міцний фундамент, на якому можна буде побудувати будь-який архітектурний об'єкт. За минулі два роки на даній ділянці по вулиці Соборній аварійними бригадами підприємство було усунуто 12 пошкоджень різного ступеня складності. Щоб забезпечити жителям стабільне водопостачання, було прийнято рішення замінити 230 метрів старого водогону на новий поліетиленовий, діаметром 225 мм. Роботи ускладнюються близьким розташуванням проїжджої частини і густим підземним переплетенням комунікацій інших комунальних служб».
 Варто зазначити, що для прокладання труб КП «Кривбасводоканал» використовує сучасну технологію горизонтально-направленого буріння, що не потребує зняття значної частини покриття і не створює перешкод для руху транспорту.