Новини

Ю. Вілкул: З дотриманням норм безпеки у Кривому Розі вже відкрито 88 дитячих садочків, працює 302 чергові групи, їх відвідують понад 3,5 тисяч малюків

1-23Виконуючий обов'язки міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду в одному з дошкільних закладів Довгинцівського району щодо роботи садочка в офлайн режимі після завершення ремонту укриття.


  «У Кривому Розі працює вже 88 закладів дошкільної освіти, 302 чергові групи в режимі офлайн. Їх відвідує понад 3,5 тисяч дітей віком від трьох до семи років. Сьогодні закінчили ремонт укриття ще в одному садочку Довгинцівського району. В укриттях здійснюються всі необхідні роботи, починаючи від улаштування вентиляції, заміни трубопроводів, облаштування санвузлів, 1-24оновлюється каналізаційна система та виконуються електромонтажні роботи. Хочу зазначити, що в укриттях створені належні умови для малечі та роботи вихователів. Дітки можуть тут гратися, навчатися, а також поїсти та відпочити. У цьому нам також допомагають і міжнародні партнери. Наразі, ще тривають ремонти укриттів у 14 садочках. У місті робиться усе можливе, щоб якомога більше родин, де є дошкільнята, мали можливість користуватись дитячими садочками. Взагалі, у місті ремонтують укриття у 34 закладах освіти. А всього у школах, гімназіях, ліцеях, дитячих садках вже облаштовано 192 укриття», - сказав Юрій Вілкул.
1-21  У Довгинцівському районі в офлайн режимі працює 10 дитячих садочків, де обладнані сховища, діти з решти садочків відвідують укриття у поряд розташованих закладах освіти, всі вони отримали дозвіл від ДСНС.
  Вікторія Іванцова, керівник закладу, сказала: «У нашому садочку освітній процес з дітьми здійснюється за змішаною формою навчання. З 1 жовтня цього року діти старшого дошкільного віку, а це 10 вихованців навчаються очно тричі на тиждень по 2 години на базі криворізької гімназії, яка знаходиться поблизу. З 9 жовтня, після закінчення ремонту укриття на 49 місць, у нас відкрито 3 чергові групи для 45 малюків віком від 3 до 7 років. Коштом міського бюджету в укритті нашого закладу, яке розраховано на 49 місць, здійснено поточний ремонт. Облаштовані 2 санвузли унітазами та умивальниками, придбаний водонагрівач. Замінена електропроводка та установлена вентиляція. Ми дуже вдячні керівництву міста за допомогу і можливість повернутися до улюбленої роботи. З нетерпінням чекали на відновлення виховного процесу як ми, так і наші вихованці».

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»