Новини

Підприємці Дніпропетровщини можуть отримати грант до 20 тисяч доларів

Підприємців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у грантовій програмі від міжнародної організації з міграції. Мікробізнес та малий бізнес можуть отримати до 20 тисяч доларів на підтримку власної справи. Про це «Пульсу» повідомили в Дніпропетровській ОВА.

- Основна мета програми ­ підтримати економіку України. Кошти можуть отримати підприємці із семи областей. Серед них й Дніпропетровська. В пріоритеті ­ понівечені через війну чи переміщені підприємства. Бізнес, який очолюють жінки, молодь. А ще той, що базується у сільській місцевості, -­ зазначив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОВА Павло Любимов.

Подавати на участь можна підприємствам, які зареєстровані понад рік, оформлені юридично в Україні. Їх власники мають бути готовими створити нові робочі місця.

Для мікробізнесу максимальна сума гранту до 7 тисяч доларів. Для малих виробництв -­ до 20 тисяч доларів. Цим коштом можна придбати спеціалізоване обладнання, сплатити оренду приміщення, відремонтувати чи облаштувати його. А ще -­ закупити сировину. Виконати умови та використати гроші потрібно протягом 4 місяців.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити форму. Дедлайн - до 23 червня 2024 року. Подати заявку підприємець може лише раз та не має права претендувати одночасно на обидві виплати.