РОНІК

4-1У криворізьких захисників є свій пес Патрон. Це французький бульдог на ім’я Ронік. До повномасштабного вторгнення він жив собі цілком стабільним життям у Кривому Розі. Та 2022-го йому довелося разом із хазяїном стати до строю.

Про це розповіли в Facebook військові з 129-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

Ронік - домашній улюбленець комбата 237-го окремого батальйону вищеназваної бригади. Йому майже три роки і за собачим віком він цілком відповідає вимогам проходження служби у війську. Із самого початку перебування у підрозділі він разом з командиром майже увесь час на командному пункті. Починаючи із Зеленого Гаю пройшов усі бойові напрямки разом з підрозділом.

Цікаво, що під час роботи української артилерії пес веде себе спокійно і впевнено, а от коли переживали ворожі обстріли, був обачним і сидів тихенько в укритті.

Кожен прожитий день поряд із цим загартованим боями бійцем чимось цікавий. Але бували випадки і досить неординарні. Якось до штабу прибув генерал і необачно випустив з рук свою сумку. Але для Роніка усе, що заноситься на його територію, автоматично стає об’єктом під охороною. Тож, коли власник спробував забрати свою, як він вважав, річ, пес відреагував миттєво. Довелося домовлятися.

Нині Ронік продовжує виконувати свої обов’язки з охорони штабної території, де б вона не знаходилась за дислокацією. Він стриманий і суворий з незнайомцями і доброзичливий зі своїми, але без панібратства. А ще він дуже фотогенічний.